PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 895
ocen
6,2 10 1 6895
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

Proszę wpisywać wasze ulubione sceny
Mój faworyt
Gdy Cage rozmawia z psychiatrą, a tak naprawde rozmawia sam do siebie na ulicy :)

ocenił(a) film na 10
Darth_fan

Albo kiedy patrzy w lustro i zfrustrowany pyta, gdzie jest jego odbicie, chociaz jest ono dokladnie tam, gdzie jego miejsce. Dla mnie film genialny. Wspaniale ukazuje to, co dzieje sie z psychika chorego czlowieka. Ale powiedzcie mi kto do jasnej cholery zaliczyl ten film do gatunkow: horror, komedia?? Przeciez to jest godne pokarania!

Darth_fan

Dawno już nie widziałem tego filmu i z rozkoszą bym go sobie przypomniał, chociażby po to by raz jeszcze ujrzeć jak Cage swoją mentalną przemianę w wampira wzmacnia przy użyciu odpowiedniego asortymentu zębów. Scena, w której Cage obserwuje w lustrze oddziaływanie wizerunkowe plastikowej szczęki wampirzych kłów to moja ulubiona.
Poza tym sposób w jaki chodzi, sztywno, długim krokiem, ze ściągniętymi ramionami a zarazem tak dynamicznie pod osłoną okularów przeciwsłonecznych... kapitalne.

ocenił(a) film na 7
Fury_of_Cheswick

zęby były kapitalne, ale mi najbardziej podobał się moment kiedy chodził w kółko po ulicy, z kijem, który ciagnał mu się po drodze i krzyczał "aaaaaaaa" niczym zombie <3

aleera89

obejrzalam ten film kilka lat temu genialny cage to geniusz niedawno sciagnelam sobie ten film nie stracil swojego uroku polecam

ocenił(a) film na 7
kat8

Chyba jeszcze raz sobie obejrzę ale najlepiej o północy,mam nadzieję,ze terapia śmiechowa po raz kolejny mnie czeka.

ocenił(a) film na 10
Darth_fan

Scena kupowania zębów.

Darth_fan

Gdy zaczepia ludzi na ulicy i mówi "Możesz coś dla mnie zrobić? Jestem wampirem, zabij mnie".

ocenił(a) film na 9
Darth_fan

1. Zakup i przymiarka zębów na ławce w parku... Prawie się zlalem! ;))))))))))))
2. Akcja w toalecie, kiedy Peter zdaje sobie sprawe, że nie ma już odbicia w lustrze.;) tu też się prawie zlalem ze śmiechu. Ogólnie cały film, za dużo by wymieniać. :D Pozdrawiam

Darth_fan

Napisy końcowe.

Darth_fan

You dont say

ocenił(a) film na 8
Kotek_haker

Scena w Której Nicolas wskakuje na biurko :D " tu jesteś "

Darth_fan

ja uwielbiam ten fragment jak Alva przynosi umowę a Peter krzyczy, że teraz już jest za późno i zaczyna pościg

ocenił(a) film na 8
cieplaherbatka

Pościg za sekretarką! Szef roku!

Darth_fan

Strzela sobie w usta z rewolweru i nic mu się nie dzieje - nie wiedząc, że to były ślepaki. W ten sposób jeszcze bardziej uwierzył, że jest wampirem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones