PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Łzy...

ocenił(a) film na 10

... przez kilka minut sączyły mi się z oczu po obejrzeniu tego. Coś pięknego, żaden film mnie tak nie wzruszył. To jest niesamowite, jak dawne produkcje wpływają na człowieka.

Pierwszy raz oglądałem ten film, i mimo tego, że mam szesnaście lat to płakałem jak mały chłopiec... I nie wstydzę się łez, bo płacz jest bardzo przyjemny i oczyszczający :)

Polecam ten film wszystkich na .. wolny schyłek wieczoru, gdy samemu w ciszy można obejrzeć to arcydzieło.

Ode mnie dycha...

ocenił(a) film na 10
arturkepka41

To bajka mojego dzieciństwa. Pamiętam , że jak byłem mały to na nim płakałem.
teraz też gdy oglądam tę bajkę, krecą mi się łzy w oku. Załuje, że teraz już takich bajek nie ma tylko jakieś gówno (przepraszam za słownik) dla masy ogłupiałych dzieci. Niby nie jestem starej daty, ale pamiętam, że prawie wszystkie bajki z tego okresu były naprawdę świetne i pouczające. Teraz jedyne na co można liczyć to jakieś idiotyzmy typu- "hannah montana" itp. Biedny Disney pewnie w grobie się przewraca. Gdyby żył, założę się, że te bajki wyglądałyby inaczej. Teraz mimo, że bajki wszystko ma podtekst seksualny, chodzi o kase i popularność. Zadnej nauki życiowej w tym nie ma. Ja bardzo często wracam do tych bajek, choć nie jestem już dzieckiem,ale uwielbiam te bajki i ja moje dzieci wychowam właśnie na tych bajkach!!! Ehhh, szkoda gadać....Chciałbym żeby powróciły te czasy kiedy bajki wyglądały właśnie tak jak pocahontas.

arturkepka41

ja też oglądałam znowu tą bajkę :) uwielbiam ją (chyba nawet mam ją na płycie) i te piosenki wprost cudowne :D

ocenił(a) film na 10
22madzia221

Zgadzam się. 'Pocahontas' to przepiękna bajka. Moja ulubiona <3 Jest bardzo wzruszająca, zawszę gdy ją oglądam płaczę. A piosenki są wspaniałe! Strasznie szkoda, że teraz już nie robią takich bajek jak np. Pocahontas

ocenił(a) film na 9
Elena01

Ja ryczałam jak bóbr, przy tej wyciętej scenie ("If I Never Knew You"), w tej nowej wersji obejrzałam Pocahontas dopiero w 2005 (czyli wtedy, kiedy wyszła na DVD w USA). Natomiast jak byłam mała, to szlag mnie trafił jak zobaczyłam zakończenie. Chyba przez tydzień klęłam, mimo że nie jeszcze wtedy nie znałam tych najgorszy przekleństw. :D

ocenił(a) film na 10
Anya_Pooka

Piekna bajka, piekna historia... przerażająco smutna.. ale jak bardzo chwyta za serca ;x Pocahontas pozostanie zawsze najlepsza bajką mojego dzeciństwa i nawet mimo moich 20 lat.. rycze na niej..

ocenił(a) film na 9
lilly405

Chyba nie znam osoby, która by się nie wzruszyła przy tym filmie. Nawet z polskim dubbingiem (mimo, że on ssie).

Anya_Pooka

Jedna z najpiękniejszych bajek Disney'a. Szczególnie piosenki zapadają w pamięć. Teraz się już takich nie robi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones