PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Film

ocenił(a) film na 9

Zawsze mnie zastanawiało dlaczego nikt nie zrobi filmu. Czy bajka została zrobiona w tak kultowy i niesamowity sposób, że reżyserowie boją się podjąć próbę zrobienia filmu? Boją się, że nie sprostają? Że zostanie źle przyjęta? Zawsze mnie to zastanawiało.Fakt faktem. James Cameron zrobił Avatara lecz nie jest to do końca to samo co pocahontas.

Proszę o wasze zdanie i opinie.

ocenił(a) film na 10
walldoo

W sumie po co robić film taki sam jak ta bajka,skoro jest bajka? Pewnie zostałoby stworzone jakieś gówno w stylu Pokahontas 2011,niewiem.
Na ich miejscu też bałabym się ,że nie sprostam .

walldoo

Powstało kilka aktorskich filmów o Pocahontas, najnowszy to chyba "Podróż do Nowej Ziemi" Terrence'a Malicka z 2005 roku, ale nie widziałam tego filmu, więc nie wiem, jak wypada.

ocenił(a) film na 9
Yui

To się ciesz, i skacz z radości, żeś nie widziała. Mam totalnego bzika na punkcie tej tematyki, ale przy "The New World" ("Podrózy do Nowej Ziemi") zasypiam po góra kwadransie. Natomiast jeśli chodzi o inne filmy aktorskie, opowiadające historię Pocahontas, to polecam "Pocahontas: Legenda" i "Captain John Smith and Pocahontas" (niestety ciężko o ten drugi). Natomiast, jeśli to mają być filmy powiedzmy paradokumentalne, lub dokumentalne z elementami fabularyzowanymi, to "Pocahontas Revealed" jest świetne, jak również materiały dostępne na stronie www.historyisfun.org, w zakładce Jamestown Settlement. I jeszcze pewnie kilka innych pozycji by się znalazła, jak dobrze przetrząsnąć Internet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones