PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Jak dla mnie, nie ujmując nic Edycie, która śpiewa dość ładnie, to jej głos jako polskiej Pocahontas zupełnie nie pasował do postaci. Był zbyt przesłodzony, nadawałby się do innej księżniczki. Za to Judy Kuhn była olśniewająca.

ocenił(a) film na 8
Zielony Balonik

Sama Judy Kuhn stwierdziła, że jest pod wrażeniem Górniakowej. Nie ukrywam, że nie przepadam za Górniak, ale wypowiedź Kuhn mnie powaliła. Nieźle sobie radziła, nie powiem że nie.

ocenił(a) film na 9
bromc

A da się tą wypowiedź gdzieś znaleźć? :D Chętnie bym sobie posłuchała co mówi Judy Kuhn na temat Edyty Górniak. Chociaż, dla mnie tylko oryginalny dubbing (amerykański) istnieje. Mel Gibson jako Smith... i w dodatku śpiewa. Nie podejrzewałam go o takie zdolności.

Anya_Pooka

Mnie amerykańskie głowy wydają się zbyt mocne, niemal "operowe". Polskie są raczej naturalne.

Zielony Balonik

Taki szczegół że Górniak tylko śpiewała piosenki a głos podkładała Małgorzata Foremniak

ocenił(a) film na 10
Zielony Balonik

Mi tam się podobało wykonanie tych piosenek przez Edytę Górniak, mimo że za nią nie przepadam, to wydaje mi się że na tle wykonawców z zagranicy podkładających głos pod Pocahontas wypadła całkiem nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones