PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Krol lew

ocenił(a) film na 6

jest lepszy

MisterAtomic

Napewno od kurzego bobka, ale od Pocahontas nie...

ocenił(a) film na 6
bartekbasista

Jak byś nie zauważył to król lew jest 22 w rankingu światowym a ,,Pocahontas" o wiele niżej

MisterAtomic

To o niczym nie świadczy.

MisterAtomic

"Pocahontas" to najbardziej niedoceniona animacja Disneya, ale to przez bycie skrajnie nie-Disneyowską opowieścią. Jest ponura z niezbyt szczęśliwym zakończeniem. Raczej nie dla najmłodszych. Tak ogólnie to wolę "Króla Lwa" ,ale pewnie dlatego że w dzieciństwie więcej razy go widziałem.

MisterAtomic

Nie rozumiem po co ten temat.

MisterAtomic

Kurde the guy above me is right! Po jaką cholerę pisać że "Król Lew jest lepszy"!? Kogo to obchodzi!? Wszystkie filmy będziecie tak oceniać? Patrząc tylko i wyłącznie przez Króla Lwa? Równie dobrze możecie odrzucić wszystkie filmy animowane, bo "Król Lew jest lepszy". Ja osobiście uważam, że najlepszym filmem animowanym, jest "Król Lew II", ale oglądając Bambiego, nie patrzyłem czy jest od niego "lepszy" bo po jaką cholerę!? Kurdę porównywając filmy do swojego ulubionego tytułu, automatycznie zaniżacie im ocenę! Po jakiego grzyba to!? Poza tym, każdy film jest inny! A wy ciągle Król Lew i Król Lew... Chyba założę o tym temat na "Królu Lwie"...

użytkownik usunięty
andrzej_goscicki

Racja, ale i tak Pocahontas się chowa przy Simbie

*facepalm*

Przyznajesz rację, a potem i tak porównujesz? XD

ocenił(a) film na 7
MisterAtomic

przyznam, że jeszcze kilka lat temu sądziłam, ze Król Lew jest na pierwszym miejscu w moim rankingu bajek Disneya ale w pewnym wieku zaczęłam uważać, że to jednak Pocahontas jest nie do pobicia i tak też uważam do dnia dzisiejszego

ocenił(a) film na 10
lethality

no , dokładnie :)

ocenił(a) film na 8
MisterAtomic

Pocahontas jest dla dziewczynek. Król Lew to animacja dla prawdziwych facetów.

ocenił(a) film na 8
gowniarz_wyniosly

Słusznie.
Pamiętam do dziś uczucie ściśniętego gardła (jak na "prawdziwego faceta" przystało), gdy Skaza zrzucał w przepaść swego brata :D
Ehhh, gdzie te czasy :)

Pokahontas to dobra animacja, z dobrymi piosenkami, jednak bardziej przypada do gustu dziewczynkom.

ocenił(a) film na 10
southmilpitas

Król lew wybudza większe emocje, ale pod kątem refleksyjnosci, mądrości, przekazu, Pocahontas bije na głowę króla lwa. Zależy pod jakim względem się ocenia.

southmilpitas

dziewczynkom????????? żal

użytkownik usunięty
MisterAtomic

My Little Pony jeszcze lepszy. Poklikaż? <amanda99>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones