PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

No i mamy kolejny film...

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj będąc w kinie zobaczyłam zwiastun do filmu o Pocahontas. W rolę kapitana Smitha wcieli sie Colin Farell. Ponadto zobaczymy jeszcze Christiana Bale'a (Batman- początek).

ocenił(a) film na 8
Jen

hahaha a Pocahontas zagra Penelope Cruz, z kolei w rolę wodza wcieli się Harrison Ford :D

Daniello_

po jakiego grzyba kręcic takie filmy??? Boże.... litości!!:P przecież to śmieszne jest!
I tak Disneyowskiej wersji nikt nie przebije:] i wyjdzie kicz:P fe

ocenił(a) film na 9
charlotte_3

Też jestem tego zdania. Ale wiesz co mnie najbardziej irytuje? Colin Farell w roli Johna Smitha:P

Jen

Moim zdaniem film będzie fajny, w końcu robi go Terrence Malick. Nie ma co liczyć na taką uroczą historię, jak w bajce, ale film na pewno nie będzie zły.

Veda12

faktycznie, C.Farell jako John Smith...mnie tutaj on pasuje jak pięść do nosa:P

charlotte_3

mogło być gorzej. Dicapcrio jako Pocahontas...
ale na serio tak to jest z modnymi aktorami. nie pasują do ról, ale sa modni, więc reżyserzy wpychają ich gdzie tylko się da.

Jen

No wiec kto powinien zagrac kpt Smith`a? Brat Pryszcz:p

ocenił(a) film na 9
Jen

Mam nadzieję, że nikt z Was jeszcze nie miał nieprzyjemności oglądania "Podróży do Nowej Ziemi" ("The New World")? Bo jeśli miliście, to współczuję. Sama się nastawiłam, że będzie super film, a tu klapa. Totalny disaster! Kur...Q'Orianka Kilcher jako Pocahontas to dno dna. Farrell jako John Smith, bez komentarza. Jedynie Christian Bale jako John Rolfe wypadł w miare nieźle. Oczywiście byłby jeszcze lepszy, gdyby ktoś mu odpowiednio lepiej napisał rolę, a tak to jest genialny w przeciętności, bo sam film, tak ogólnie ujmując to RZAL.PL, tak pisane z błędem żeby podkreślić jaka to kicha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones