PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Wybieramy najprzystojniejszego i waszym zdaniem najfajniejszego męskiego typa z filmów Disneya. Oto moje typy:
1. Shang z "Mulan"
2. John Smith z "Pocahontas"
3. Ksiażę Filip z "Śpiącej królewny"
reszta moim zdaniem lekko drewniana, np. taki Eryk z "Małej syrenki" w ogóle nie wiedział co sie wokól niego dzieje...
Zachęcam do zabawy:)

lady_akira

Bezkonkurencyjny jest John z "Pocahontas"

Bongo

Późno bo późno, ale tez się włączę;)
a więc według mnie bezapelacyjnie wygrywa John Rolfe z Pocahontas:)

majka_117

oż tam... wszyscy są przystojni, i to bardzo... :) (hmm a może jednak wygrywa John Smith?)

ocenił(a) film na 9
majka_117

Bez obrazy, ale Rolfe jest u mnie na ostatnim miejscu. Nie dość, że pacan to jeszcze nadęty. Strasznie mnie wnerwia. A najbardziej jak zmusza Pocahontas do tego, żeby udawało kogoś kim nie jest. A jeśli chodzi tylko o wygląd to nawet w tym jest na końcu. :D Co do pierwszego miejsca to waham się między Smithem ("Pocahontas", to tak na wypadek gdyby w którymś filmie jeszcze jakiś inny Smith był. :D) a Phoebusem (Febusem) z "Dzwonnika z Notre Dame". :D Ale chyba są na równi. :D

lady_akira

Z bajek to tylko jeden man dla mnie istnieje - John Smith z "Pocahontas", co za mężczyzna:-)
Pozdrawiam

Veda12

Eryk z Syrenki- jakbym tylko wiedziała, kto był modelem tej postaci...
A swoją drogą Eryk był po prostu trochę nieśmiały a potem to już go ta wiedźma zaczarowała to co miał biedny poradzić? To nawet dobrze, że się od razu nie rzucił na Ariel, był wierny swojej pierwszej miłości, tej, któran go uratowała od śmierci (paradoksalnie też Ariel :/)

lady_akira

1. John Smith z Pocahontas
2. Prince Charming z Kopciuszka
3. Phoebus z Dzwonnika z Notre Dame

Niech będzie, ze Eryk drętwy, ale za to sciezka dwiekowa nalezy do czołówki.

lady_akira

Dżin z Alladyna, Herkules i Kaczor Donald ;)

green_agata

tak naprawde to wole facetow z mangi i anime bo sa troszke zniewieściali, takie kobiece rysy twarzy zawsze mają i w ogole no ale jezeli chodzi o disneyowskich facetow to z takich fajniuśkich to tylko John z "Pocahontas" mi przychodzi do glowy
:)

Fluorescent

Książę z Kopciuszka to mój najmniej ulubiony. Koleś nawet tyłka nie ruszył, żeby poszukać ukochanej tylko starego księcia wysłał z pantofelkiem a sam czekał w pałacu na gotowe :P

lady_akira

timon i pumpa z króla lwa;] Król lew rox! heh

xyz_3

oczywiście John S.nie ma porownania:D
nastepni to:gosc z Mulan i z dzwonnika z notre dame,nie wiem jak sie nazywali;)

ocenił(a) film na 10
lady_akira

A mnie się najbardziej podobają:

1. Aladyn
2. Herkules
3. Jim z "Planety Skarbów" (chociaż to nastolatek jeszcze)
4. John Smith
5. Tarzan

Dobra, jestem beznadziejna :D Uważam też, że Simba i Robin Hood no i jeleń z "Fantazji 2000" też są przystojni ;)

lady_akira

1. John Smith - facet z krwi i kości, potrzebne jeszcze jakieś uzasadnienie? ;P
2. Dimitr z "Anastazji" (o ile "Anastazja" jest wogóle produkcją Disney'a, ale jeśli nie, to w zasadzie co za różnica, i tak była śliczna :D) - głównie za sympatię do bajki :P
3. Alladyn - za charakterek :D
4. Książę ze "Śpiącej Królewny", jakkolwiek się on nazywał, też był niezły :D
A co Wy o tym myślicie? ;)
:*

ocenił(a) film na 9
lia_4

moja lista jest identyczna ! ; )

lady_akira

Dobra - to małe podsumowanko na razie:)
za I miejsce 3pkt, za II -2, za III- 1.

I miejsce - John Smith (20pkt)
II - Shang z "Mulan" i Aladyn (5 pkt)
III - Herkules (4 pkt)
IV - Eryk z "Małej syrenki", Timon i Pumba ;D i Dżin ;D (3pkt)
V - Książę z "Kopciuszka", Filip ze "Śpiącej królewny" i Febus z "Dzwonnika..." (2pkt)
VI - Jim z "Planety skarbów"i Kaczor Donald (1pkt)

a Dymitr to nie z Disneya...:)

Czekam na dalsze propozycje ;D
Pzdr

lady_akira

1. John Smith
2. Timon i Pumba
3. Simba
=)

lady_akira

1. Alladyn :)
2. John Smith :)
3. Książe Filip :)
4. Bestia :)
Ale tak ogólnie to najfajniejsi są Abu (z "Alladyna") i Morph ( ten różowy z "Planety skarbów") :)
Pozdrówka

Nochi

a mnie sie podoba Dżafar czarny charakter z Alladyna ;)

lady_akira

SIMBA SIMBA i jeszcze raz SIMBA!!! Dobra wiem to był lew, ale jaki przystojny. Ucieleśnienie cnót, które powinien mieć facet. Pozatym scena, w której umierał jego ojciec - pierwszy raz poryczałam się na filmie. Potem trzaba było czekać lata az obejrze Obcy 3 ze spadającą Elen w otchłań - wtedy też się ryczało. No i jeszcze Kovu, ale to może przez moje uwielbienie do lwów.

Lola

Stop!!! Wstyd, że zapomniałam: TRAMP z Zakochany kundel. Gdzie znajdziesz lepszego Romea?! Teraz to już naprawde widze ze cos jest ze mna nie tak jesli chodzi o te sklonnosci do zwierzat

ocenił(a) film na 9
Lola

Tak tak tak! Simba Simba Simba! Śmiesznie brzmi: "przystojny lew" xD

lady_akira

Zgadzam się z większością, że John Smith zajmuje pierwsze miejsce :) Według mnie dalej na 2 miejscu jest Bestia po przemianiea na 3 Alladyn.( Ale Dymitr i tak wszystkich przebija, chociaż bajka z Warner Bros:)

eVe_4

Co do Dymira to całkowita zgoda:)a z disneya to ja najbardziej lubie Erica,bo John Smith byl dupkiem!!!

_Mia_

heh przez niektórych mam ochote obejrzeć Alladyna (lol2)

ocenił(a) film na 10
eVe_4

Dymitr jest bezkonkurencyjny XD
ale to nie Warner Bros, ani Disney, tylko 20th Century Fox

ocenił(a) film na 9
DuoD

Wreszcie ktoś to zauważył. :) Co prawda to nie temat tego forum, ale co mi tam. Czemu wszyscy uważają, że "Anastazja" jest z Disneya??!?!?!?

lady_akira

1. Febus! 2. Herkules 3. Robin Hood (chociaż to zoofilia, to kochałam się w nim w dzieciństwie ;-))

lady_akira

Skaza!! Skaza był boski! I z tych zwierzęcych to jeszcze Robin Hood (ah te oczy!! :D)

A z ludzkich bohaterów?
No cóż..
1. Aladyn
2. Aladyn
3. Aladyn :P

lady_akira

Skaza!! Skaza był boski! I z tych zwierzęcych to jeszcze Robin Hood (ah te oczy!! :D)

A z ludzkich bohaterów?
No cóż..
1. Alladyn
2. Alladyn
3. Alladyn :P

zaba_24

taaaaaak! Skaza :)
i poza tym jeszcze ten koles z Nowe szaty krola [nie wiem czy to disney :)]

ocenił(a) film na 10
lady_akira

Książę Eryk z Małej Syrenki.
I Alladyn.

ocenił(a) film na 10
Monika_13

I jeszcze Gaston, ale i tak bym takiego nie chciała, bo pustak z niego ;D

ocenił(a) film na 10
lady_akira

1. Książe Filip ze Spiącej Królewny
2. John Smith z Pocahontas
3. Phoebus z Dzwonnika z Notre Dame a
z charakteru najfajniejszy był Phoebus "Jestem Phoebus to znaczy "bóg słońca"" hehehe

ocenił(a) film na 10
lady_akira

ciesze się że wreszcie kotś zagłosował na Księcia Filipa ze "Śpiącej królewny" on był najlepszy .. zaraz potem John Smith z "Pocahontas" oczywiście ;)

lady_akira

Baryła i Nochal ze 101 dalmatyńczyków.(są the best)
może i jestem chłopakiem ale lubie disneya a tak w ogóle to Jim,BEN i Morph z Planety mają specjalne wyróżnienie...aha i ten profesorek z planety i ten co Pierdział zamiast mówił:):):)

ocenił(a) film na 5
lady_akira

Moim zdaniem zdecydowanie najlepszy jest książę z Pięknej i Bestii, jaka szkoda, że nie znamy jego imienia...

estharis

Zgadzam się. Momemt w filmie, gdy po przemianie odwraca się w stronę Belli jest boski! Zawsze wpadałam w zachwyt jak byłam małą dziewczynką :) Poza tym on był bardzo charakterystyczny, o mocno zarysowanych rysach. Nie wyglądał jak Ken tylko jak na mężczyznę przystało.
Podobał mi się też Ali za jego spryt. Tarzan też byłby niezły gdyby nie był aż tak przerysowany. Nie podobał mi się groteskowy sposób animacji jaki Disney zaczął stosować począwszy od Herculesa. To już nie było to. Na szczęście powraca do korzeni co widać w Księżczniczce i żabie. Książe mi się nie spodobał, ale za to księżniczka Tiana wygląda niemal identycznie jak Bella, tyle że ma czarną skórę.

ocenił(a) film na 9
estharis

Książę z "Pięknej i Bestii" ma na imię Adam. :D

lady_akira

Na pierwszym miejscu Książe Filip , a na drugim Alladyn.

lady_akira

Bestia (z "Pięknej i Bestii:)). Na początku był be:) ale potem przetransformował się na fajnego kolesia:))) A tak wogóle to wszyscy z bajek Disneja są piękni! Ja mam po prostu słabość do bajek Disneja! Moją pierwszą była właśnie "Pocahontas" (miałam wtedy chyba z 4 lata). Dlatego głóosuję też na Johnny'ego Smitha:)
Pozdrawiam!!!!!

Panica

Aha! I Kuzco jest też boski! (zwłaszcza jako lama:))

lady_akira

a mnie sie rycerzyk z dzwonnika podoba, no i oczywiscie smith .. :|
marze i sie o nim :P

ocenił(a) film na 9
dylka

To się aż prosi o komentarz. Jaki znowu rycerzyk?!? Jak masz na myśli Phoebusa (Febusa), to z niego taki rycerz jak ze mnie prima balerina. Kapitan Gwardii to nie rycerz.... W tych czasach Łucznicy Królewscy byli trochę bardziej jak nasza obecna policja (oczywiście nie w jakości działania), patrolowali ulice i pilnowali porządku w mieście. Tak w skrócie. :D No, ale okay, patrząc na jego postępowanie, krakowskim targiem nazwijmy go paladynem. :D

lady_akira

1. Kovu :)
2. Tramp
3. Książę - Bestia
4. Alladyn

Faceci z charakterkiem ;)

ocenił(a) film na 10
Ukyo

O tak Kovu był extra! Hmm.....jak dla mnie to Eryk jest niczego sobie. Ale chyba.....John Smith, jako ogólna postać. (choć nie przepadam za blondynami). Potem drugi John, też był niezły. No a Piotruś? :P A Kokoum?!

ocenił(a) film na 10
Jane_Margaret

..ach Kokolum...;D...boski, ale i tak najlepszy jest John Smith, i jeszcze ten glos Mela Gibsona w orginale...mmm;p

Martinezz_2

Kokoum miał zniewalające spojrzenie *-* i mięśnie ;D

ocenił(a) film na 9
risk

Widzę, że nie tylko ja jestem taka dziwna :) Mnie również on zniewala :D:D Zwłaszcza, że wygląda jak starszy odpowiednik jednego mojego przystojnego kolegi :D

ocenił(a) film na 8
risk

moim zdecydowanym faworytem jest Kocoum właśnie:D taki twardziel:P ( poza tym mam słabość do Indian)nikt nie zwrócił uwagi, że John z Pocahontas ma nieco wieśniacki fryz alla Marek Mostowiak?:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones