PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8712}
7,5 169 249
ocen
7,5 10 1 169249
7,2 18
ocen krytyków
Pocahontas
powrót do forum filmu Pocahontas

Wszystkie filmy Disneya są naprawdę magiczne i piękne, i tak samo jest z tym filmem. Można łatwo się przenieść w inny świat, odnaleźć podstawowe wartości, o których czasem w codziennym życiu zapominamy i niezauważamy. Piękne!!!

użytkownik usunięty

Dokladnie, mam takie samo zdanie, inne wytwórnie nie potrafią robić takich bajek! Wspaniałe historie i najwsanialsza animacja. Kocham bajki Disney'a.

Zgadzam się, filmy animowane Disneya są najlepsze. Te nowe filmy innych wytwórni się fajnie ogląda, można się na nich pośmiać, ale jakoś nie zapadają w pamięć. Nie ma w nich tej magii.

ocenił(a) film na 10
Veda12

Disney'a najlepsze, nie ma co. Jednak te stare: tak jakoś bardziej do mnie przemawiają. Takie były.. inne. te teraz też są super, człowiek sie na nich uśmieje nie ma co. Ja jednak wolałam płakać na starych....

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się z Tobą... Tylko że Disney przestał robić animowane bajki... tylko komputerowe... A one już nie mają tego czegoś... Szkoda bo naprawdę kocham Disneya... Zwłaszcza Pocahontas, Króla Lwa...

pitoresk

ale te komputerowe bajki disney'a wcale nie są taki złe:)
ja naprawdę lubię toy story 2, dawno temu w trawie, czy potwory i spółka

i chociaż wszystkie muszą być teraz pod dyktando shreka (czyli także dla dorosłych) to i tak uważam, że disney nieźle się trzyma, bajki mają moc i są na pewnym poziomie.

oczywiście jest pare gniotów (nie tylko komputerowych), których nikt normalny nie da rady obejrzeć jak np. pocahontas 2

ocenił(a) film na 8
pitoresk

tak, zgoda :) tak samo bardzo mi się podobał Mój brat niedźwiedź - też piękna bajka Disneya

ocenił(a) film na 8

DreamWorks, w takich produkcjach jak: "Kung-fu Panda" 1 i 2 oraz "Jak wytresować smoka" też daje radę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones