PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375455}

Pociąg do Darjeeling

The Darjeeling Limited
7,0 42 386
ocen
7,0 10 1 42386
7,1 22
oceny krytyków
Pociąg do Darjeeling
powrót do forum filmu Pociąg do Darjeeling

3/10

ocenił(a) film na 3

...dlaczego? Bo film jest po prostu głupi.

ocenił(a) film na 8
pachomir

głupia to jest twoja matka.

Bloody_Hell

a ty jestes glupszy od swojego ptaszka...

ocenił(a) film na 8
waldunio

moja wypowiedź miała tyle sensu co powyższa. Szkoda, że tego nie zauważyłeś. A może i nie szkoda?

Bloody_Hell

A czy on obrażał twoja matkę? Nie? Szkoda, że tego nie zauważyłeś. A może i nie szkoda?

użytkownik usunięty
Bloody_Hell

jestes zwyklym ojscolkiem ze wsi, leczysz tu kompleksy, jest sens odpowiadac wiec kolejnemu gimnazjaliscie, pomyslcie? Potem odpowiadajcie. Pahomirowi gratuluje dystansu, bloody hell tego ze jego ojcem jest probowka zas matka jednonoga kura ze stajni, zas reszcie glupoty ze wdala sie w utarczke z kims o poziomie IQ -100. Pa.

ocenił(a) film na 8

pa.

użytkownik usunięty
Bloody_Hell

nie pa, ale trzeba sie wziac za ciebie spamerze, umiejacy tylko ublizac, gimnazjalny wymoczku wiejski.

pachomir

Dokładnie tak. Zastanawiam się, po co w ogóle robi się takie filmy? Ani to śmieszne, ani mądre, ani interesujące. Po prostu kompletne dno! 1/10

ocenił(a) film na 3
Franio

"Pociąg do Darjeeling" wlecze się niczym PKP. Film nie wniósł niczego nowego do mojego życia, nie skłonił do żadnych przemyśleń, nie rozbawił , ani nawet nie wzbudził zainteresowania. (Poprawka. Film jednak czegoś mnie nauczył. kompletnie znudzona fabułą, wzięłam laptopa do kuchni i nauczyłam się przyrządzać banany w cieście.Zapewniam iż to było dużo ciekawsze.)

ocenił(a) film na 9
chartmort

Tak z ciekawości: który film wniósł coś nowego do Twojego życia i skłonił do przemyśleń (i jakich)?

ocenił(a) film na 4
pachomir

Nie tyle głupi, co po prostu nudny. Z komedią ma on tyle wspólnego, co nasze polskie zarobki z zachodnimi. Takie sobie przygodowe filmidło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones