PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375455}

Pociąg do Darjeeling

The Darjeeling Limited
7,0 42 445
ocen
7,0 10 1 42445
7,1 23
oceny krytyków
Pociąg do Darjeeling
powrót do forum filmu Pociąg do Darjeeling

Bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 9

Smiem twierdzic,ze lepszy od Genilanego Klanu.Te same klimaty.
Ciekawe czy tak samo jak w Irlandii kiedy film wejdzie w Polsce do kin bedzie poprzedzony filmikiem Hotel Chevalier w ktorym bohater grany przez Schwartzmana spotyka sie ze swoja eks grana przez Natalie Portman.
POLECAM
9/10

Wojtek_dpo

Hotel Chevalier podniósl mi leciutko 'cisnienie' ze tak powiem... Swietne ujecia, muzyka, gra aktorów no i zniewalajaca Natalie Portman. Piekne kilkanascie minut.

ocenił(a) film na 8
Papierowy_samolocik

Ciśnienie?;) Eufemizm:)
a mi sie bardziej podobała scena w toalecie pociągu pt. "zapalisz ze mną w toalecie?":)

Wojtek_dpo

Podpisuje sie. Znakomite wrazenia juz od pierwszych chwil w pedzacej taksowce z Billem. Film albo bedzie sie podobal, albo nie. Ale dziwia mnie zrzedy, ktore ogladaly juz podobne klimaty gdzie indziej, a tu wydziwiaja. Zobaczcie jak kamera wyczuwa podczas spowolnien reakcje braci - kazdy oglada sie na drugiego, widac ze sa zwiazani i dbaja o siebie. A cofniecie w czasie do odbioru Porsche? Nie fajne? Latanie za kazdym razem w celu odprawienia rytualow na coraz wyzsze wzniesienie, nie fajne? Ratunek 2 chlopakow nie nadalo celu ich podrozy? Pseudo kontemplacyjna wyprawa do mamusi przerodzila sie w prawdziwa przygode. Panowie i Panie cos Wam zdradze - nie porownujcie filmow jeden do drugiego, bo ktorys bedzie lepszy, ktorys gorszy. Jeden ma takie klimaty, drugi inny. Grunt to umiec cieszyc sie tymi 90 minutami.

ocenił(a) film na 8
kron1901

Powiem krótko - racja. Po prostu niesamowicie przyjemne półtorej godziny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones