PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375455}

Pociąg do Darjeeling

The Darjeeling Limited
7,0 42 442
oceny
7,0 10 1 42442
7,1 23
oceny krytyków
Pociąg do Darjeeling
powrót do forum filmu Pociąg do Darjeeling

W tym filmie nie gra Natalie Portman...ona gra w "Hotel Chevalier" który jest jakby wstępem do tego filmu i był puszczany w kinach przed projekcją "Pociąg do ..." i zdaje się był jako dodatek do DVD :)

użytkownik usunięty
Romy

A i owszem, gra. Prawie na końcu jest fragment ukazujący wszystkich drugoplanowych bohaterów jadących w pociągu, Natalie popija koktajl. To co prawda dwie sekundy, ale zawsze można nacieszyć oko.
(choć wielka szkoda, że tak krótko, ale Hotel zaraz sobie znajdę)

Świetny film ;)

ocenił(a) film na 9

dlaczego szkoda? Portman to słabiutka aktorka, błysnęła w Leonie i ot wszystko....

P.S. Fakt. Film świetny:)

użytkownik usunięty
zatracony

Dla mnie przeciwnie, jest bardzo dobra, jeśli nie powiedzieć 'świetna', dlatego szkoda ;-)

ocenił(a) film na 9

Bardzo dobra.... a w jakim filmie konkretnie?

użytkownik usunięty
zatracony

Zakochany Paryż, Garden State, Bliżej, Jagodowa Miłość...

ocenił(a) film na 9

A jednak Natalie jest bardzo dobra.... ale dopiero w Czarnym Łabędziu;)
Wcześniej była drewnem.

zatracony

W takim razie pierwszy raz widzę, żeby drewno było tak aktorskim kunsztem :)

ocenił(a) film na 9
pauli93007

Heh.... w sumie nazwanie jej aktorką to chyba nadużycie, przecież nie kształciła się w tym kierunku. Swoją drogą, ciekawi mnie, czy rola w Czarnym Łabędziu jej po prostu "wyszła", czy ktoś ją w końcu nauczył rzemiosła.

zatracony

Niech zgadnę.. jesteś studentem/absolwentem jakiejś szkoły aktorskiej lub chciałeś być, ale Ci nie pykło?:) Rozwalają mnie komentarze typu: "On tego nie umie, bo nie był w Akademii". Słyszałeś o czymś takim jak talent? Są ludzie z talentem, którzy mają we krwi pewne umiejętności. Oczywiście prawdą jest, że talent to początek, a całą reszta to rzemiosło, ale to działa w ten sposób, że ludzie z talentem szybciej przyswajają wiedzę. Dlatego fakt, że pani Portman nie była w Akademii nie świadczy o tym, że nie przyswoiła rzemiosła w praktyce jaką jest praca z ludźmi z ogromnym i światowym doświadczeniem, co jest najlepszym sposobem na szlifowanie talentu.
Wierz mi, że choćbyś nie wiem jakie szkoły ukończył to wiedz, że nie mając talentu, nie dogonisz tych, którzy go mają. Z korzenia jakim jest talent powstają najlepsze owoce.

ocenił(a) film na 9
tomekk_org

Niestety, nie zgadłeś.

zatracony

To jednak nie jest z Tobą tak źle.

ocenił(a) film na 9
zatracony

Inną ciekawą sprawą jest, że była nawet finalistką w konkursie IBMa - jest po prostu niezwykle inteligentną osobą i myślę, że nie mamy co przejmować się o jej rozwój w dziedzinie aktorstwa. Ale już przed Black Swanem była świetna w Closer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones