PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375455}

Pociąg do Darjeeling

The Darjeeling Limited
7,0 42 445
ocen
7,0 10 1 42445
7,1 23
oceny krytyków
Pociąg do Darjeeling
powrót do forum filmu Pociąg do Darjeeling

Panie Anderson! Po hipnotycznym genialnym "Genialnym Klanie", gdzie od pierwszych sekund genialny Narrator Baldwin Alec, zawłaszcza widza, teraz taka royalexpressowa nuda ? złe, słabe, nudne. w dowolnej kolejności.

użytkownik usunięty
tahoo

Co za bzdury. Film uroczy, przyjemny, taki jak inne filmy Andersona. Polecam. I prosze nie słuchać kolegi powyżej. ^^

ocenił(a) film na 3
tahoo

Zgadzam się - słabe, bez wyrazu, ani śmieszne, ani głębokie, miałka fabułka, ni to komedyjka, ni film drogi, ni bollywood, ni ruskie pierogi;)

ocenił(a) film na 4
Artur_Dwie_Szopy

Idealne podsumowanie! Dodam tylko, że poza ładnymi zdjęciami i muzyczką nic w tym filmie nie przedstawia dla mnie większej wartości. Widać, że pomysł miał potencjał, tylko gdzieś się po drodze zagubił...

tahoo

za łaskawy byłes. aż 5/10 dla tego gniota ???

ocenił(a) film na 5
q_pawel_777

ja rowniez sie spodziewalam czegos innego
Genialny klasn mial w sobie cos magicznego, a tu niby ciekawy pomysl ale nie zaiskrzylo
rowniez wystawilam 5/10 za piekne zdjecia i muzyke, a takze za sentyment do glownych aktorow

ocenił(a) film na 7
tahoo

Nie zgadzam się z przedmówcami. Moim zdaniem ujmujący, ciepły film z rewelacyjnymi zdjęciami, doborową obsadą i dowcipnymi dialogami, który jednak należy traktować z przymróżeniem oka. Momentami cyniczny (np motyw paska), co stanowi jednak dodatkowy atut. Poza tym doprawiony magią kultury Indii, do której mam słabość. 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones