PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467620}

Podłącz się

Sleep Dealer
5,7 754
oceny
5,7 10 1 754
Podłącz się
powrót do forum filmu Podłącz się

Niestety słaby

ocenił(a) film na 4

...Zapowiadał się ciekawie, dobry pomysł.... no i to na tyle, dziwna końcówka, niestety ode mnie 4/10

ocenił(a) film na 5
Azachiel

u mnie 5/10
Zgadzam się z tym, że świetnie się zapowiadał, początek wciągał a potem jakaś taka stagnacja w akcji i mało oryginalne rozwiązanie. Ja osobiście czułam rozczarowanie, że fabuła rozwinęła się tak a nie inaczej, bo pierwszą połowę filmu oglądałam z dużym zaciekawieniem. Potem wszystko zaczęło się obracać wokół problemów etycznych "świata przyszłości" i osobistych głównego bohatera i niestety - brak akcji, czegoś co by rozbudziło, poruszyło...
Po za tym te problemy etyczne przedstawione są tak "czarno-biało bez odcieni szarości" - od razu wiemy co dobre a co złe, żadnej zabawy czy drugiego dna w tym (dla mnie przynajmniej) nie było.
No ale na pewno nie jest to klapa, czy kiepski film - wykonanie, gra aktorska, zdjęcia - wszystko w nim na porządnym poziomie. Stąd taka a nie inna ocena.

kuskus

Racja, końcówka do bani :/ Sam pomysł całkiem fajny. Zapowiadało się świetne kino cyberpunkowe ale nie wyszło do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones