PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 986
ocen
6,9 10 1 132986
6,2 33
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Przede wszystkim ciągnie się niemiłosiernie ten film,oglądając miałem wrażenie ze po 40
minutach już wiem wszystko, wiem jak się skończy, bo skończyć mógł się właściwie w każdej
chwili i byłoby dobrze.Ci co mieli w rodzinie pijaka wiedza ze takie stany nigdy sie nie koncza,
zawsze jest na rozdrożu pic czy nie??,Co to za fabula tego filmu???? Rzygowe opowiesci o tym
samym, drążenie , krążenie wokół tego samego, bleah....... Autor ksiązki pijak i alkoholik
porozumiał sie z innym prowokatorem sceny tzn. filmowej, (smażowski chce byc na sile
kontrowersyjny, tylko po co??), że zrobia film, o sraniu, rzyganiu, waleniu bab(każdych-dobre
sobie, juz na pewno by im się oddawały , tym zasrańcom) wszelakiego pokolenia. i potem znowu
o tym samym w dowolnej kolejności.. Powstaje pytanie dla kogo czyjeś pokoleniowe rodzinne,
zgniłe i obrzydliwe flaki,wnętrzności są fascynacją.Takie przykłady jak w filmie niczego nie uczą ,
bo człowiek ma taka naturę , ze chce spróbować sam i robi to . Przykłady są skrajne wyrywkowe i
nie pokazują całej drogi , najistotniejszego momentu ,np głównego bohatera, do stanu w jakim
się znalazł , czyli to zgonu pod bankomatem .Każdy mówi wow bo to smażowski znowu pokazal
nas,każdego da się pokazać z 1 skrajnej strony!!, jest jeszcze kilka skrajnych tematów , jak geje
,kazirodztwo, obraza katolicyzmu, narkotyki , wąchanie kleju itp, do dzieła panie rezyszezzzzzze:)
podsumuje to jednym z Bilów.... na YT
"dziś rzyganie jutro stanie tak się kończy balowanie"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones