PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 132 976
ocen
6,9 10 1 132976
6,2 33
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Reżyser trochę przesadził i uczynił swój film zbyt dosłownym. Po kilkunastu scenach pełnych
ludzkich ekskrementów, zaczynamy się uodparniać zamiast przejmować ich dramatyzmem. Film
zbyt dokumentalny, o niezbyt ciekawej fabule. Niemniej jest w nim wszystko to co w poprzednich
filmach Wojtka Smarzowskiego.

użytkownik usunięty
Marcin_Bialasek

Zgadzam się - nawet przy zachowaniu sposobu przekazania obrazu można było wycisnąć więcej. Ale cóż - to film Smarzowskiego, nie nasz :))

ocenił(a) film na 3
Marcin_Bialasek

Nie trochę ale sam siebie usmażył ,założę się że nikt już się nie da więcej nabrać na błyskotliwe trailery jego filmów i osra go szerokim łukiem tak jak on publiczność w tym filmie.Smarzowskiemu się wydaje że on z widzem gra - może widzowi pokazać ,patrz przyszedłeś do kina i masz ochotę na odrobinę rozrywki? nic z tego zaraz ci pokaże coś o rzyganiu i sraniu piciu i wymiotowaniu.. Bądź zadowolony widzu z tego obrazu który tak nakręciłem żeby zarobić trochę kasy.kasy. Ehehehehhh Smarzowski sam się tym filmem usmażył ,kto mu wystawia za to tak wysokie oceny chyba jest masochistą.Film słaby żeby nie powiedzieć żałosny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones