PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 018
ocen
6,9 10 1 133018
6,2 34
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

Wspaniały film dla fanów mlaskania, siorbania i wstrętnego zapachu żarcia na seansach filmowych. Smacznego!


Pozdrawiam fanów twórczości Smarzowskiego.
Wieśniak.

MaksDamage

to nie opłaca się oglądać?

ocenił(a) film na 9
Tynka19

Raczej nie, nic na tym nie zarobisz.

wirro

Okej, dzięki.

ocenił(a) film na 10
Tynka19

Och.Ale śmieszne.

jagoda49

O co Ci chodzi? :)

ocenił(a) film na 10
Tynka19

Opis MaksaDamage i Wirro jest śmieszny. A film jest dobry, tylko ciężki, bo o trudnym problemie. No i to film artystyczny i trzeba myśleć i doszukiwać się znaczeń. Dobrze jest wcześniej przeczytać książkę Pilcha.

jagoda49

śmieszny? Wyrazili po prostu swoje zdanie na temat tego filmu. O gustach sie nie dyskutuje :)

Tynka19

Nie wyraziłem zdania nt. tego filmu, co najwyżej zdanie nt. wieśniaków mylących bar z kinem.

MaksDamage

czy to do mnie to z tym wieśniakiem?

Tynka19

Uderz w stół...

MaksDamage

Dobra zaczaiłam.

ocenił(a) film na 8
Tynka19

Rety

nitroglicerynka

no jakiś problem masz?:)

ocenił(a) film na 8
jagoda49

jagoda49 lubi, kiedy ktoś rozbije jakiś frazeologizm (tak jak zrobił to wirro) ;) . A Maks chyba wyraził swoją opinię na temat widzów, a nie samego filmu... który, nota bene, wart jest polecenia.

ocenił(a) film na 10
wu67er

Tak. Fajnie jest poczytać opinie i uwagi..

ocenił(a) film na 8
MaksDamage

Jak masz z tym problem chodź do kin w których jedzenie jest zabronione, ja bynajmniej staram się tak robić

ocenił(a) film na 9
nitroglicerynka

Polecam sprawdzić znaczenie słowa 'bynajmniej'.

ocenił(a) film na 4
nitroglicerynka

A jak ktoś z domu przyniesie też jest zabronione?

Nie wyobrażam sobie seansu bez flaszki wódki i pętka kiełbasy czosnkowej wędzonej, ja bynajmniej staram się tak robić. Nawet jak film nie jest udany, to czas nie jest stracony (bynajmniej!).

xtomix

Nie ważne skąd "przyniesiesz" dobre wychowanie, istotne że je posiadasz.

ocenił(a) film na 4
MaksDamage

Ta pewnie, trza się umieć zachować w kinie, jak kto poprosi o gryza to poczęstować. I nie macać sąsiadek po kolanie jak trzy razy powiedzą "nie".

ocenił(a) film na 6
xtomix

"Bynajmniej" wzmacnia zaprzeczenie i bynajmniej nie jest synonimem słowa "przynajmniej"! Kolega poprawił, a mimo to następna osoba wyskakuje z takim kwiatkiem.

ocenił(a) film na 8
MaksDamage

W życiu nie czytałam tak genialnej opinii :) P.S. Myślałam, że tylko mnie to denerwuje.

ocenił(a) film na 2
MaksDamage

Zgadzam się, film dla wieśniaków i alkoholików, ku przestrodze.
Normalni ludzie poczują się znudzeni.
Kompletna katastrofa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones