PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 016
ocen
6,9 10 1 133016
6,2 33
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

RZYGOWINY , SRACZKA I SIKANIE . WSTYD MI BYŁO ,ŻE ZAPROSIŁEM ŻONĘ NA TAKI FILM !!!

wieszcz_filmaniak

trzeba bylo sie zapoznac z tworczoscią autora , bo jesli nie preferujecie tego typu filmu to zone zapros raczej na jakies romansidlo , wyjątkowosc filmow smarzowskiego polega na prostocie czasem moze i banalnej ale takze na realnosci otaczajacego swiata , a przynajmniej naszego polskiego i to akurat jest smutne , ale moze wlasnie ta bolesna prawda o " nas " ci sie nie spodobała

wieszcz_filmaniak

Gdybyś trochę poczytał na temat filmu na który się wybierasz, to byś wiedział że to film nie dla paniusi z wyższych sfer lub nowobogackiej.

ocenił(a) film na 5
deamon82

Ale pierd***** stary i ten tekst o "paniusi z wyższych sfer lub nowobogackiej", ma tyle wspólnego co ten film z dobrym kinem.
Wyluzuj odrobinę, bo Ci żyłka jeszcze pęknie i to nie ta na czole.

BINSPOT

Czy gdzieś napisałem, że to dobre kino? Ja napisałem na spokojnie, ciebie widać ruszyło, poluzuj...

wieszcz_filmaniak

Dokładnie ,ja nie dotrwałem do końca.

wieszcz_filmaniak

W TAKIM RAZIE ZAPRASZAM NA PIERWSZY LEPSZY DWORZEC PKP , PROPONUJĘ WZIĄĆ KOMÓRKĘ Z WYSOKIMI PARAMETRAMI KAMERY I KRĘCIMY , NA YOUTUBE TAKICH FILMÓW JEST JA MAKIEM ZASIAŁ , FILM KONTROWERSYJNY TYLKO PRZEZ TO ,ŻE KTOŚ DAŁ SOBIE KAMERĘ ZACHLAPAĆ . I CO ŻE POLSKA POKAZANA ??? WSZĘDZIE SĄ ŻULE NA CAŁYM ŚWIECIE , CZŁOWIEKA WYBÓR !!!

wieszcz_filmaniak

Człowieku idziesz na film o alkoholikach a spodziewasz się Titanica ? Widać jakie znaczenie ma dla Ciebie kobita jak nawet nie wysiliłeś się żeby jedną recenzję lub kilka komentarzy przed wyborem filmu przeczytać. Miej pretensje wyłącznie do siebie a nie do formuły filmu !

ocenił(a) film na 9
cztery_7

Takich ludzi się obawiałem na takim filmie,myśleli że to kac wawa po zwiastunie,gdzie choinka płonie i jest wesoło,wzięli laski na pokaż kotku co masz w środku a zobaczyli prawdziwy obraz alkoholizmu-a fe a fe!

wieszcz_filmaniak

Niestety ale "RZYGOWINY , SRACZKA I SIKANIE" to prawdziwy obraz alkoholizmu, Nie rzadko dochodzą psychozy alkoholowe, omamy wzrokowe itp. Aby lepiej to zrozumieć polecam film dokumentalny Marka Piwowskiego z 1971 pt. "Korkociąg" . Daje do myślenia.

ocenił(a) film na 8
wieszcz_filmaniak

no to po co brałeś żonę na film Smażowskiego? To nie jest reżyser kochający klimatyczne kino ala "Wino truskawkowe"... on wali prosto w ryj. Zarzuty, że to ci sami aktorzy, ta sama formuła sa nietrafione. Bo facet ma taką wizję swego kina. A ludzie od niego właśnie tego oczekują w zdecydowanej większości. Na Drogowke poszło 3 razy więcej ludzi do kina niż na "Wałesę", choć ten ostatni przyciągał z przymusu szkoły.
Każdy jego film począwszy od najlepszego do tej pory "Wesela" okazuje się hitem kinowym a bynajmniej nie jest to komercja w stylu "Władca pierścieni", "Matrix" czy "Hobbit"...

użytkownik usunięty
wieszcz_filmaniak

Po to są chociażby fora filmowe, aby zyskać rozeznanie w tematyce filmów. Nie można opierać się tylko na tym, że "leci reklama, to się wybierzmy" Trzeba się liczyć z taka wtopą, jeśli się idzie na film mocno kontrowersyjnego reżysera...

wieszcz_filmaniak

To dobrze ze zes jej nie zaprosil w walentynki na ten film, bo kto wie moze by zaczela pic...

ocenił(a) film na 8
Abraxus

nie ma to jak profesjonalny komentarz w stylu 'DEBIL' ehehe .
Jaki komentarz taki znawca kina heheh .

ocenił(a) film na 8
wieszcz_filmaniak

hipokryta. Zobacz co sam napisales. Znawco kina. Jakbys mial pojecie o kinie to bys wiedzial ze na filmy Smarzowskiego nie idzie sie na randke

użytkownik usunięty
wieszcz_filmaniak

Nawet jeśli ktoś dobrze zna twórczość Smarzowskiego i pozostałe filmy mu się podobały, to jednak można dojść do wniosku, że w tym filmie rzyganiny było aż nadto i było to przegięciem. cały film w kółko to samo i nic więcej. Takie samo odczucie można było mieć do połowy drogówki, gdzie przez pół filmu tylko pili, przeklinali, rżnęli, bili i nic więcej, bez żadnych wątków i akcji- ale można było to jakoś przetrwa. Tutaj się nie da

ocenił(a) film na 10
wieszcz_filmaniak

Byłam na tym filmie dwa razy. Były tam przeważnie pary od młodych do starcy ludzi. Nie słyszałam aby ktoś narzekał. Na spotkaniu z aktorami po seansie w kinie Praha zostali prawie wszyscy widzowie (wyszło niewielu). Uwag negatywnych nie słyszałam.

wieszcz_filmaniak

Nie przesadzaj.Jaki wstyd? Wstyd to wtedy jak sie nie zwraca uwagi na takie sytuacje w realu.Trzeba ,,bombardowac,, spoleczenstwo takimi obrazami,bo to moze przyniesc wiecej dobrego niz zlego.

ocenił(a) film na 1
wieszcz_filmaniak

Dokładnie tak samo odbieram ten film. Szkoda czasu... Od połowy filmu (a może i wcześniej) nie mialam ochoty juz w ogóle patrzeć na ekran. Nie dotrwałam do końca.

ocenił(a) film na 8
wieszcz_filmaniak

wstydem jest udawać, że takie rzeczy jak w filmie się nie zdarzają... Wstyd, że widziałeś tylko rzygi i ekstrementy zamiast gorzkiego przesłania filmu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones