PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=660451}
6,9 133 004
oceny
6,9 10 1 133004
6,2 33
oceny krytyków
Pod Mocnym Aniołem
powrót do forum filmu Pod Mocnym Aniołem

za bardzo rwany, szarpany scenariusz ktory moim zdaniem utrudnia odbior filmu skupiając uwage widza na skladaniu poszczegolnych elementow. rozumiem motyw takiego stanu rzeczy, odzwierciedlalo to zycie glownego bohatera, jednak mimo wszystko nie przemowila do mnie ta forma. powiem szczerze, ze pomimo iz jest do film dobry, jestem rozczarowany.

ocenił(a) film na 7
gonti88

Podobnie odebrałem ten film. Ogólnie lubię w filmach mieszanie scen niezgodnie z chronologią. Rozumiem także, że chaos miał odzwierciedlać życie alkoholika. Niestety dla mnie to był już za duży chaos, i to co właśnie mi przeszkadzało to forma "Pod Mocnym Aniołem". Bardzo przekonała mnie gra aktorska i ten ciężki klimat typowy dla Smarzowskiego, jednak brakowało mi zwrotów akcji, zaciekawiania widza, konsekwencji wydarzeń i ostatecznej spójności scenariusza - to były wielkie plusy np. "Drogówki". Tu dla mnie przeważył chaos, zabieg ciekawy, ale to jak przesolić potrawę - zbyt dużo i tracimy balans...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones