PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97732}

Pod kluczem

Lockdown
7,0 2 067
ocen
7,0 10 1 2067
Pod kluczem
powrót do forum filmu Pod kluczem

czy zwrócił ktoś uwagę na fakt, iż podczas procesu przewijały się zdjęcia z kamery obrazującej zajście podczas zabójstwa tej kobiety? Nie mówię o tym bez kozery, bowiem łatwo przecież wyciągnąć wniosek, że tablice rejestracyjne wozów nie powinny się zgadzać...druga rzecz to raczej alibi jednego ze skazanych. Przecież przynajmniej setka ludzi może potwierdzić, że koleszka w tym czasie pływał...jak dla mnie mocno średnio to wyszło:(

jordi1986

No tak, sporo niedociągnięć... Nie starczyło weny

saymon1989

no i w sumie dziwi mnie też fakt, że ten łowca talentów był tak zaangażowany w ratowanie tego Montgomerego. W sumie nawet go nie znał.

Poza tym w innych więziennych filmach nie widziałem zwyczaju dawania w morde na wejśćiu, nie wiem może się pozmieniały zasady.

Memoj

hehe fakt:) motyw z mordobiciem na wejście widziałem tylko tutaj;p

ocenił(a) film na 7
Memoj

Faktycznie te razy na wejście chujowy motyw. Przecież (przynajmniej w Polskich więzieniach) jeżeli chce się grypsować i zachowuje się kulture to nic nikomu się nie ma prawa stać. Nawet solówki można odmówić bez konsekwencji. Ale może w Stanach jest inaczej. Goście z filmu byli nowymi więźniami więc odrazu chcieli pokazać, że dupy to oni nie beda dawac (nie wszystkim się udało :D )

użytkownik usunięty
jordi1986

racja tylko ale 1 zecz jednak popatrz przecierz do wlamania doszlo w poldnie a on plywal wiczroemm!!!

ocenił(a) film na 10

Witam !

Czy mógłby ktoś podać jakiś link, pod którym można pobrać ten film?

Proszę o odpowiedź

jordi1986

Tak ale trudno, żeby świadek zapamiętał nr rejestracyjny... pomyśl trochę. Czy gdy byś widział odjeżdżający samochód z którego strzelano to zapamiętał byś jego rejestrację... wątpię. A co do tego pływania to on pływał w zupełnie innym czasie...

spider_807

nie odnosiłem się do zeznań świadka... zwróć uwagę, że podczas rozprawy sędzia trzymał w ręku fotografię przedstawiającą odjeżdżający wóz, który wyraźnie zarejestrowała kamera. Wystarczyło porównać numery rejestracyjne.. to w sumie wielki bubel ze strony reżysera. Co do pływania to faktycznie mogło to być dużo wcześniej...ale pozostają te zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
jordi1986

Myslik, jak sam sobie nie umiesz poradzić to masz pecha - nikt ci nie pomoże o ściągnąć. Możesz jedynie w akcje rozpaczy iść i pożyczyć go sobie na DVD.
Bokiem mi już wychodzą tacy "gdzie pobrać ten film" "prześlijcie mi go na email...". o_O
Chociaż z tego co widzę mało zaradnemu chłopcu ktoś poszedł na rękę i przesłał link - oczywiście desperat założył osobny temat. -_-

A wracając do tematu (żeby inni nie pomyśleli, że ta to tylko zrzędzić potrafi) to uwielbiam motyw więzienia. No ale, do moich ulubionych tytułów go jednak nie zaliczę. Chociaż muszę stwierdzić, że postacie "tych złych" (mam na myśli największe szychy) w więzieniu zostały stworzone fantastycznie. Jednak film ma zbyt dużo niedociągnięć by jeden plus mu pomógł. Ja również zwróciłam od razu uwagę (już przy napadzie), że kamera mogła bez trudu zarejestrować nie tylko numer rejestracyjny, ale także twarze. Cóż, ale ogólnie mimo wielu błędów film oglądało mi się nad wyraz dobrze.

ocenił(a) film na 7
jordi1986

mo i jeszcze mnie zastanawia dlaczego na koncu, jak wybucha bunt i strarznicy rzucaja gaz lzawiacy to na nikogo on nie dziala, normalnie jak by tam tylko mgielka sie pojawila. A po calym zajciu jak widac spacerniak z gory widzimy tylko kilka cial bezwladnie lerzacych na glebie, a gdzie reszta wiezniow?

ocenił(a) film na 9
jordi1986

Tablice rerejstracyjne bardzo latwo podmienic, wystarcza jakies 2-3 min. Podmieniasz tablice na czas przestepstwa, a gosc nawet nie zauwazy, ze ma troche inne numery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones