PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94051}

Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun
7,0 49 788
ocen
7,0 10 1 49788
7,2 6
ocen krytyków
Pod słońcem Toskanii
powrót do forum filmu Pod słońcem Toskanii

a moze ci sei uda mi pomoc: film ktory dawno ogladalem gatunek chyba byl okreslony jako ROMANS , sceneria WŁOCHY rejonu niepamietam , MTYWY ktore pamietam to tylko fragmenty": np.: kobieta w srednim wieku nezamloda niezastara okolo 40lat- moze byc moze 50lat znajduje sie we włoszech moze jest na wyjedzie "wypoczynkowym" tma poznaje Pieknego przystojnego "TYPOWEGO WŁOCHA" , napoczatku podchodzi sceptycznie do tej znajomosci ktora to przeistacza sie w ROMANS , jedza uliczkami we włoszech, na skuterze i samochodzie , kochaja sie , ona chyba wyjedza dlugo myli czy niewrocic do niego dalej tego niekotynuowac , gdy postanawia wrocic odnajduje GO , na balkonie widzi go wolaja machaj do siebie i w pewnym momencie stylu wychodzi ZONA tego wloch "mloda ladna wloszka" , on dnoniej schodzi zbiega cos rozmawiaja , A ONA pamietam tez ze niezaluje niczego co bylo.... to tyle co sibie przypominam..
Bardzo mi zalezy zeby znalesc ten film albo AKTorKE ta co grala i chyba byla w miare znana aktorak z tego co pamietam a niemoge sobie przypomniec jej (niemiala wlosow czarnych) .. pzodrawiam ic zekam na wiadomosci mozecie pisac na maial:

marcinkf@tlen.pl

dziekuje za pomoc

ocenił(a) film na 4
marcinkf

zgłoś się do wątku
"SZUKAM FILMU" na tym portalu tam więcej ludzi zagląda to może pomogą
ale opis będziesz musiał wklepać jeszcze raz ;-)

hermother

juz wiem juz mi pomogli tutaj ale dziekuje.

ocenił(a) film na 4
marcinkf

no i co to było Marcin?

hermother

mi sie ubzduralo ze cos innego niz POD SLONCEM TOSKANI a jednak to film ten to byl:-) -- os sorrki za kolejnosc slow. POZDRAWIAM serdecznie hermother.

hermother

ps. piekny film.

ocenił(a) film na 4
marcinkf

hmmmm

hermother

hmmmmmmmm -????????????

ocenił(a) film na 4
marcinkf

po prostu film mnie nie zachwycił
ale Twojemu opisowi daję 10/10

hermother

Film byl bardzo "pozytywny", mily, odprezajacy, "lekki" ... A to co opisalem tobylo to co pamietalem wdanym czasie bo mialem jakas amnezie hehehehe A KSIAZKA JESZCZE LEPSZA POLECAM. I POZDRAWIAM I DZIEKUJE.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones