PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94051}

Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun
7,0 49 553
oceny
7,0 10 1 49553
7,2 6
ocen krytyków
Pod słońcem Toskanii
powrót do forum filmu Pod słońcem Toskanii

Toskania...

ocenił(a) film na 9

Świetny film. Możecie mówic, że ckliwy, nieprawdziwy i kiepsko przedstawiają Polaków, ale mnie zawsze poprawia humor i oglądam go jak mam zły humor. Ach Ci Południowcy:):)

ocenił(a) film na 7
Emily0723

Polacy są przecież dobrze przedstawieni, to ludzie pracowici i uczciwi. Mnie 'Pod słońcem Toskaniii" też poprawił dzisiaj humor, historia lekka, ale za to jaka optymistyczna :)

ocenił(a) film na 8
Emily0723

mam identycznie! Zawsze kiedy dopada mnie marazm sięgam po w/w tytuł :)

ocenił(a) film na 9
Emily0723

zawsze z przyjemnością wracam do tego filmu. Wzrusza, bawi i poprawia mi humor. A Polacy wg mnie są przedstawieni bardzo pozytywnie!

ocenił(a) film na 9
Vanilla34

wczoraj był na TVP 2 i wielką chęcią obejrzałam go po raz n-ty.

ocenił(a) film na 8
Vanilla34

ja tak samo:)

ocenił(a) film na 9
Emily0723

Ja też uważam, że jest to bardzo pozytywny film, pokazuje piękne, ludzkie wartości (może w troszkę przerysowanym świetle), na poprawę humoru jest niezastąpiony. Urzekli mnie grający tam "polacy" (ten jeden najmłodszy faktycznie ma polskie korzenie), dzięki nim m.in. ten film stał mi się bliski. Druga miła "sprawa", która mnie zaskoczyła, to Czesław Miłosz, również wspomniany w filmie. Ponad to idealne jak dla mnie krajobrazy, połączone z niewymagającą fabułą, "narodowymi smaczkami", tworzą cukierkowy, aczkolwiek fantastyczny według mnie klimat tego filmu, dlatego polecam go z całego serca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones