PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94051}

Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun
7,0 49 553
oceny
7,0 10 1 49553
7,2 6
ocen krytyków
Pod słońcem Toskanii
powrót do forum filmu Pod słońcem Toskanii

film jest nieziemski ;) !!!

..po próbie przeczytania beznadziejnej książki,która to próba skończyła się fiaskiem,przez przypadek trafiłam na film..


Pełna goryczy,która trawiła mnie po książce..pełna obaw o to co zobaczę..powiem że jestem mile zaskoczona ! Film jest zajebisty !

ocenił(a) film na 10
aldona80krk

No... to witam w klubie.
U mnie było odwrotnie - najpierw zakochałam się w filmie potem kupiłam książkę i nie przemogłam jej - nie przypuszczałam że na podstawie tak nudnej książki można stworzyć takiego pocieszacza gdy ma się "doła".

ocenił(a) film na 10
Jasminodies

No to ja tez witam w klubie:]

Tez mam ksiazke, ale jak zaczelam czytac poczatek to mnie tak zanudzila ze
przeczytalam zaledwie dwie strony i odlorzylam na polke:)
Film o wiele, wiele lepszy:)

ocenił(a) film na 10
gosiaczek17193

Hmm..Ja po prostu uwielbiam klimat tego filmu..No i jeszcze fakt, że zobaczyć tam można naszych rodaków..bardzo miło się ogląda, film jest naprawdę ciekawy i polecam. Książki nie czytałam i widzę, że raczej do przeczytania jej nie zachęcacie ;)

ocenił(a) film na 8
aldona80krk

Dokładnie! Książka jest strasznie nudna ,kupiłam ją w ekstazie po obejrzeniu filmu i strasznie się zawiodłam. Dotarłam bodajże do 43 strony ;)Za to film jest świetny.

ocenił(a) film na 8
Nadine94

Dokładnie tak samo uważam, film jest świetny tzn. z gatunku tych lekkich, miły, przyjemny , ogląda się bez zastrzeżeń.

Książkę kupiłam po obejrzeniu filmu, przeczytałam całą, jest beznadziejna! To rzeczywiście wspaniały przykład na to, że jednak z ksiażki, która do niczego się nadaje, może powstać tak fajny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones