PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006840}
5,0 5 730
ocen
5,0 10 1 5730
3,4 5
ocen krytyków
Pod wiatr
powrót do forum filmu Pod wiatr

Nie oceniam filmu, bo nie obejrzałem. Mam jednak zasadę, że jak po 10 minutach targają mną dreszcze żenady to daje sobie jeszcze 5 min. i podejmuję decyzje.
Teraz pytanie do osób, którym film się podobał:
Czy warto ? Jeśli tak to dlaczego ?
Oraz pytanie do osób, którym film się nie podobał:
Dlaczego powstaje coraz więcej takich filmów - coraz bardziej schematycznych i o niczym. Czy to kwestia niewykształconej publiczności, nad czym już lata temu płakał Płażewski, czy bezsensownej machiny NETFLIXA, która sama się zje i wykończy za jakieś 3 lata, przez takie filmy i nadejdzie "rewolucja", albo daj Bóg ludzie wrócą do teatru.

Pozdrowienia,
Ślepy Kruk

Blind_Raven

Miałam podobnie i przez to obejrzałam do końca dopiero za trzecim podejściem.. Ten film jest dziwny - przewijają się w nim momenty tragiczne, wręcz cringe’owe z momentami świetnymi. Zaskoczyła mnie na plus gra aktorska niektórych osób, chociaż chwilę później efekt psuły słabe dialogi i tak było kilkukrotnie. Nie zmienia to faktu, że role głównej bohaterki i jej ojca zostały bardzo dobrze zagrane. Warto także obejrzeć do końca chociażby dla muzyki, która z ładnymi widokami i ujęciami robi fajny, wakacyjny i pozytywny klimat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones