PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1507}

Podaj dalej

Pay It Forward
7,6 174 922
oceny
7,6 10 1 174922
6,4 16
ocen krytyków
Podaj dalej
powrót do forum filmu Podaj dalej

Wzruszający.

użytkownik usunięty

Ryczałam pod koniec filmu. ;(

ocenił(a) film na 8

ja tak samo

ocenił(a) film na 8

Niestety nie miałem okazji obejrzenia tego filmu do końca, ale wszyscy znajomi mówili, że płakali na końcu. Czy końcówka naprawdę aż tak porusza?

użytkownik usunięty
bigpenguin

Mnie poruszyła. Nie będę ci streszczać końcówki, ponieważ nie chcę popsuć ci całej przyjemności z następnego razu oglądania filmu (miejmy nadzieję, że całego).

ocenił(a) film na 8

Też mam taką nadzieję, ponieważ naprawdę przypadł mi do gustu i bardzo chcę go dokończyć.

ocenił(a) film na 10
bigpenguin

Dokończ koniecznie:P widziałam ten film już kilka razy, ale za każdym razem na koniec nie potrafiłam powstrzymać łez.

ocenił(a) film na 10

ja ryczałam jak Kevin Spacey opowiadał jak go ojciec potraktował i na koniec to się zalałam łzami , piękny film , piękna idea .

użytkownik usunięty
slgosia

Tak. Na scenie z Kevinem też płakałam.

ocenił(a) film na 6

ciężko nie płakać!

No niestety popsułeś mi zakończenie, bo skoro napisałeś że cię wzruszyło to domyśliłem się że chłopiec zginie... Ale i tak pozytywnie oceniam film, też się wzruszyłem pod koniec :)

ocenił(a) film na 6
bieluxd

Niekoniecznie musiało się tak skończyć, by było dla kogoś wzruszające, a Ty napisałeś to wprost, przecież może czytać to ktoś kto nie widział filmu (tak się zdarza) ;]

Mnie nie poruszył do łez, jakoś nie mogłam się wczuć.

emberss

Zapomniałem napisać SPOILER, ale w sumie twoją wypowiedź też można podciągnąć pod spoiler. Czy ja napisałem że do łez, po prosu mnie złapał za serce.

ocenił(a) film na 6
bieluxd

Właśnie celowo napisałam "...tak skończyć" by nie napisać wprost co się zdarzyło.
A drugie zdanie to było tak ogólnie, nie miało się odnosić do tego co napisałeś ;-)

użytkownik usunięty

Zakończenie beznadziejne.

Film świetny. Choć moment zakończenia, kiedy to strasznie scenarzysta chciał zaskoczyć wszystkich w tak głupi, niepotrzebny sposób pozostawia wiele do rzeczenia.

9/10

ocenił(a) film na 8

Pomyślałem dokładnie to samo. Po prostu niepotrzebne rozczulanie się na samym końcu, sztuczna atmosfera podniosłości. Byłoby 9/10 ale za zakończenie niestety muszę dać 8/10.

Ja też ryczałam jak bóbr.

ocenił(a) film na 9
Monika_160

chyba przez godzine gryczałam :(((

Wzruszyło Was zakończenie? Według mnie było ono zbędne i nie chcę użyć tego słowa, ale samo się ono nasuwa: banalne. Zdziwiłam się, gdyż wszystkie wcześniejsze zdarzenia ukazały niejeden dramat, przedstawiały poruszające częste sytuacje, które w wielu domach są codziennością.Natomiast końcówka jest mało prawdopodobna w realnym świecie. Sztuczne sceny by usilnie wzruszyć odbiorców. Mimo tego, widzę, że jednak jest wiele osób na które owy chwyt podziałał, czyli można stwierdzić, że zakończenie odniosło sukces. Nie lubię hollywodzkich zakończeń, aczkolwiek tutaj byłoby ono wskazane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones