PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110719}

Podbój

Conquest
5,0 141
ocen
5,0 10 1 141

Podbój
powrót do forum filmu Podbój

Generalnie film jest nudny jak jasna cholera, mało na nim nie usnąłem. A do tego źle wykonany - charakteryzacje potworów są po prostu beznadziejne. Niestety nie ma tu nawet smoka ani żadnego innego wielkiego potwora. Ale film ma jakieś przebłyski - a to atak żywych trupów (!) na mokradłach, a to jakaś scena gore. I dzięki nim nie żałuję aż tak bardzo, że go obejrzałem. Generalnie filmu nie polecam. Jeśli chcecie jakiś włoski fantasy, to lepiej obejrzyjcie "The Barbarians" Ruggera Deodato.

ocenił(a) film na 1
Malignus

Witam, właśnie jestem na świeżo po "emocjonującym" seansie Conquseta, również mało co nie usnąłem, ale także jakoś udało mi się przetrwać, choć tyłek aż parzył aby odejść od komputera ;P. Film jednym słowem kiepski, nawet jak na Fulciego ;). Jak dla mnie to jego największym plusem jest bardzo krótki czas trwania ;), zombiaki na bagnach jakoś mnie nie "poruszyły", a co do ogólnej charakteryzacji to niestety także się z Tobą zgadzam, muzyka również nie pasuje do obrazu, ogólnie jestem zadowolony, że to nie ja ale kolega wydał na ten film aż całego funta ;PPPPP. Hmmm... do plusów mógłbym doliczyć jeszcze co najwyżej ciekawą scenerię...;).

ocenił(a) film na 5
Malignus

No panowie przesadzacie trochę, film faktycznie tandetny jak cholera, ale bawiłem się nieźle. W tymże dziele cały czas coś się dzieje, akcja idzie do przodu jak szalona a minimalnie krótkie dialogi pozwalają tylko złapać oddech przed kolejną potyczką. Owszem z czasem robi się troszkę nudna niekończąca walka między naszymi bohaterami a dziwacznymi stworami z tego równie dziwacznego świata. Ale jest tu kilka scen wartych uwagi, takich jak wspomniany atak zombiaków czy scena z delfinami. Muzyka nawet mi się podobała choć nie pasowała tu (bardziej by się sprawdziła w sf), aktorstwo może być. Na pewno jest to kicz, ale jak na Fulciego przyzwoity, można znaleźć tu wiele minusów, aczkolwiek nie psują one aż tak zabawy. Mocne 5/10 się w każdym razie należy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones