PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724810}
3,2 382
oceny
3,2 10 1 382

Podróż do piekła
powrót do forum filmu Podróż do piekła

Wszystkich fanów i Klubowiczów zapraszam na wspólny seans z komentowaniem podczas dzisiejszego podwójnego bloku kina potwornego. Na pierwszy ogień idzie "Dark Haul" o tajnej grupie strażników przewożących ciężarówką groźnego demona. Co może pójść źle?? :D
Emisja o 20:00 na antenie Tv4.
Następnie o 22:05 stacja wyemituje film "Monstrum" (Animal, 2014).

ocenił(a) film na 3
awwesoly

W porównaniu z tym co przed chwilą widziałem to ludzka stonoga wydaje się arcydziełem

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

:) "Między ustami a brzegiem odbytu" też nie zachwycał :)

ocenił(a) film na 3
awwesoly

Zachwycać nie zachwycał, ale na pewno nie nudził tak bardzo jak ten obejrzany przed chwilą

ocenił(a) film na 2
Katharsisss

racja, pozdrawiam. Miłego weekendu

Katharsisss

Druga stonoga była całkiem niezłym filmem psychologicznym i mówię to poważnie xd

Valdoraptor23

Jeśli ktoś ma jeszcze ochotę na dokładkę to na forum wspomnianego "Monstrum" temat założony :)

ocenił(a) film na 3
Valdoraptor23

Dzięki za ten seans, ale kolejny to dla mnie zbyt wiele. Nawet gdyby mi się chciało to i tak bym na nim zasnął

ocenił(a) film na 3
Katharsisss

Ja też was opuszczam
a film 3/10 miał swoje słabe i beznadziejne momenty,ale nie zasnąłem :D

Katharsisss

MEDIOCRE! ;D Do zobaczenia przy następnej okazji, zobaczymy co będzie za tydzień jak zrobię rozpiskę.

ocenił(a) film na 5
Valdoraptor23

Ja też podziękuję

Valdoraptor23

Jak mnie Żona sprzed telewizorni nie wysiuda - jestem.

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Dziękuję wszystkim, miłego weekendu pozdrawiam

awwesoly

Wzajemnie :)

Valdoraptor23

Dopiero się zorientowałam, że to ma drugi tytuł Monster Truck i nawet na plakacie jest ciężarówka i tak się zastanawiałam, czemu niby ciężarówka jest ważna xD? Widać dziś ogarniam rzeczywistość tak jak twórcy tego filmu

pringles

Też nie wiem czy chcieli zwabić widzów perspektywą zabójczego pojazdu czy co xD

ocenił(a) film na 2
Valdoraptor23

Nie ma to jak wstawić króciutki programik kulinarny, jako przerywnik między jedną rzezią a drugą xD

baranek609

Powinni dać jakiś przepis na tatar żeby pasowało do tematyki ;P

ocenił(a) film na 2
pringles

i koniecznie życzyć "Smacznego!" :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones