PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 925
ocen
6,2 10 1 49925
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Elo ;D
Mam 14 lateQ i czy warto iść na ten film ?? Zwiastun jest ciekawy i interesujący, a film ??? A jak z efektami 3D - lepiej 3 czy 2D ?? Podajcie plose wady i zalety tego filmu.
Ludzie pomóżcie !!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Kitass

W sumie... zależy. Film jest bardzo naiwny, wręcz nieznośnie naiwny. Akcja dzieje się szybko, nic nie ma sensu, odgrywanie średnie, problemy bohaterów nie na miejscu, zresztą ich kreacje również. Nonsens goni nonsens, ale...

Mimo wszystko przygoda... jest. Zabawa jest. Fajny pomysł jest. Efekty są bardzo dobre, a 3D zrobione zacnie. Jeśli nigdy wcześniej nie widziałeś filmów przygodowych to polecam, a tak to już lepiej obejrzeć Podróż do Wnętrza Ziemi 3D xD.

ocenił(a) film na 9
ricsimane

no tak masz rację ale wiesz jak się bardzo wgryźć w fabułę filmu to wszystko jest do kitu nie ? ale to jest film przygodowy dla zabawy. Ja byłem niedawno i mówię ci że naprawdę był super, śmieszny, zabawny okej :-)

ocenił(a) film na 9
Kitass

Oczywiście jak iść to tylko na 3d. W 2d nie będzie na pewno takiej zabawy jak w 3d. Widać, ze film głównie robiony pod 3d. Film familijny więc nie wymagaj od niego drugiego dna, rozmyślań nad sensem życia, czy innych przemyśleń. Mimo wszystko daje 9/10 (bo oglądałem) -1 za brak logiki w paru kwestiach, ale reszta bez zarzutu, w szczególności efekty :)

ocenił(a) film na 9
aschnu

spoko :) okey

Kitass

Nie idź chyba że chcesz stracić kasę i niecałe 2h z życia !
cała rodzina oprócz 8letniej kuzynki dala 1/10
nie ma wielu efektów ani fabuły ! śmieszne tym bardziej nie jest -.-'
Nie polecam xD

Gosiakk_96

Film nie ma efektów hahaha.

kocur21

były efekty raptem 3 ^.^

Gosiakk_96

Cały film to jeden wielki efekt

kocur21

moim zdaniem cały ten film to nie efekt a jakieś badziewie !
polecam zobaczyć "Awatar" to jest film z efektami!

Gosiakk_96

"Avatar" pomyliło mi sie ^.^

kocur21

"2012"? nie za bardzo wiem o co ci z tym chodziło ;D

Gosiakk_96

W filmie 2012 miałeś efekty . A w Podroży na tajemnicza wype i w avatarze były niektóre efekty bardzo podobne :)

kocur21

ale w Avatarze było ich więcej.. ^.^
pamiętam ten film 2012 byłam na tym w kinie.. muszę sobie go jeszcze kiedyś zobaczyć dawno go nie oglądałam ..
dzięki, że napisałeś tu ten tytuł bo zupełnie o nim zapomniałam :D

Kitass

lateQ ?

ocenił(a) film na 3
Kitass

Czego masz 14? Ludzie, to nie forum Pokemonów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones