PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 926
ocen
6,2 10 1 49926
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

jak dla mnie straszny. Może dla dzieci ujdzie w tłoku, ale wszystkim, nawet już od gimnazjum w górę nie polecam. Katastrofalna, nierealistyczna gra aktorów, przesłodzona kolorystyka, komiczny dubbing, nierealistyczne, pozbawione detali i 'wyczyszczone' plenery. Poziom wykonania telewizyjnych badziewnych filmideł. Może tematyka przygodowa ratuje co nieco, ale max to 2-3/10.

ocenił(a) film na 1
pantyszek

Zgadzam się z tb w 100%, byłam z klasą w kinie na tym, normalnie byli zachwyceni, chociaż ja nie wiem co oni w tym czymś widzieli, dzieci patologiczne i tyle. Zasnęłam w połowie, nudy na pudy, szkoda czasu. Polecam dzieciom w wieku 7-8 lat a nie 13-14 xd.

ocenił(a) film na 10
Zuzak222

Ja całkowicie się z wami nie zgadzam ponieważ aktorzy super dobrani a cały film był cudowny ponieważ przedstawiał fantastyczną dżunglę która rozwija wyobraźnię nawet mojemu rodzeństwu które ma 19 lat i 22 lata bardzo się podobało a ja byłam zachwycona i mi się on nigdy nie znudzi !

ocenił(a) film na 5
KJ_007

"Nigdy" to zbyt poważne słowo, by go używać tak bezmyślnie.

ocenił(a) film na 10
Arnaud_Amaury

pff... a co tu jest bezmyślnego???

KJ_007

Taa a te przerośnięte pszczoły na których latają ludzie, miazga mózgu, toż 3 letnie dziecko może by się uśmiało bo starsze stwierdzi; co za brednie.

pantyszek

Zgadza się , aż trudno uwierzyć że Van brała w tym udział, musiała się niemiłosiernie nudzić, chyba tylko widok Rocka jej wynagrodził ten wypadek w karierze, pierwsze 30 minut jeszcze spoko coś by mogło z tego wyjść, potem tragedia, naiwna głupia bajka w którą nawet 10 letnie dziecko by nie uwierzyło.

Van , nigdy więcej nie bierz udziału w takium szicie!!!!

ocenił(a) film na 10
Vanessa_H

NIE ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ!

ocenił(a) film na 7
Vanessa_H

nie wiem o co Ci chodzi. fajny lekki film przygodowy na nudne wieczory. obejrzeć na kinomaniaku, zapomnieć - nie ma problemu. na pewno nie zasługuje na 2/10 co najmniej na 6/10

ocenił(a) film na 7
Vanessa_H

A czy tu trzeba wierzyć?
Jest wiele filmów, gdzie trudno w coś uwierzyć, a mimo wszystko filmy są ok.
Dobra przygodówka z dobrą obsadą. Kolorowo i pewnie w 3D byłoby więcej dla oka.
Minus to z pewnością płaska fabuła, ale skoro ten film ma być także dla dzieci to się nie ma co dziwić!
No i oczywiście dubbing. Rock z takim głosem i jeszcze przy tym śpiewającym? Lekkie zażenowanie:)
Poza tym mile spędzony czas. Nie męczący i nie długi.

Jeżeli już stawiać pytania po co aktor brał w tym udział to można takie pytania kierować do Caine albo koniec końców do Rocka, ale nie do "Van".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones