PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 924
oceny
6,2 10 1 49924
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Ogólnie nie uznaje takich stwierdzeń jak 'nie polecam tego filmu' albo 'szkoda czasu, nie
warto' bo kiedys jeden krytyk filmowy (taki z prawdziwego zdarzenia) powiedzial nam, że
warto ogladać każdy rodzaj filmu. Nawet te najwiękjsze gnioty, bo można się z nich dużo
nauczyć, wyciągnąć wnioski, porównać do innych filmów itp itd. Ale ten film jest naprawde
koszmarny. Żarty ojca tej dziewczyny były tak głupie i żałosne, że smiać to można się z ich
głupoty. Do tego film jest strasznie przewidywalny. Taka typowa amerykańska produkcja.
Nastoletni chłopak, który nie dogaduje się ze swoim ojczymem, z którym oczywiscie po całej
przygodzie nawiązuje więź. Dziwnym cudem sam wykrada ważne informacje no i oczywiscie
rodzice fundują mu taka podróż ot tak. (Szkoda, że jeszcze nie okazało się, że grał w football
amerykański w szkole, albo lepiej...! Był cheerliderką!).)
Na koniec czekałam tylko, żeby okazało się, że Gabato dziwnym cudem znajdzie przy sobie
to złoto z wulkanu i stanie się milionerem...

ocenił(a) film na 7
Amatorka07

"Na koniec czekałam tylko, żeby okazało się, że Gabato dziwnym cudem znajdzie przy sobie
to złoto z wulkanu i stanie się milionerem..." haha dokładnie o tym samym myślałem, jednak film uwazam za dobry w swoim gatunku :)

Amatorka07

AMEN! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones