PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 923
oceny
6,2 10 1 49923
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Ten film to jakaś pomyłka...

użytkownik usunięty

Rażące oczy efekty, tragiczna gra aktorska, nieprzekonujące zachowania. To jest bajka dla
dzieci max 8 lat, które tego nie dostrzegają, nastolatkom nie polecam. A to, co najbardziej mnie
dobiło i było chyba obrazą dla kapitana Nemo, to okręt, który pojawił się w tej produkcji,
wyglądający jak powiększona zabawka dla niemowlaka. Żenada.

ocenił(a) film na 5

to jest bajka dla dzieci więc zakładając, że masz parenaście lat nic dziwnego, że ci się nie podobał (mi też)

ocenił(a) film na 5

średnie kino familijno-przygodowe. i jak to często bywa w takich produkcjach są tu liczne błędy logiczne. aktorstwo marne, bo średni aktorzy grają. film na pewno spodoba się dzieciom

ocenił(a) film na 6

Bzdurny komentarz, film bardzo przyjemny dla całej familii.

ocenił(a) film na 6

Przewidywalne kino o prorodzinnym przesłaniu.Schematyczne rozwiązania, sentymentalne sceny, gagi komediowe na dość słabym poziomie.Naiwny, rażący błędami scenariusz, który raczej drażni niż wciąga....drewniana gra aktorska....można jeszcze wiele wymieniać.
Plus oczywiście amerykański happy end. Jedyną zaletą jest piękny, wykreowany komputerowo świat.....

ocenił(a) film na 4

Prawda, niektóre filmy nigdy nie powinny powstać :)

ocenił(a) film na 7

Mi się film podobał. Lekkie kino dobre na sobotni wieczór.

ocenił(a) film na 8

bo to przecież jest film dla dzieci, ma być kolorowo, wesoło, z morałem, a ty byś pewnie chciał zagadki einsteina... jezu ludzie, chyba czytacie opis filmu zanim na niego idziecie do kina prawda?

użytkownik usunięty
morgana000

nie byłem w kinie, film nie dla mnie. chodzi mi o to, że ostatnio dowalają masę takich produkcji, robionych na siłę, gdzie efekty są dosyć śmieszne, wręcz komiczne, mimo, że nie takie jest ich przeznaczenie. "Podróż do wnętrza ziemi" z Brendanem Fraserem była w tej samej konwencji, a mimo to bardziej mi się podobała, była zabawniejsza i mniej sztuczna. Takie filmy dla kasy jak "Podróż na tajemniczą wyspę", zawsze mi się kojarzą z kubusiem puchatkiem w nowej paskudnej wersji 3d, którą się puszcza w telewizji na dobranockę.

ocenił(a) film na 3

To czemu dałeś taką wysoką notę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones