PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 939
ocen
6,2 10 1 49939
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Zepsute oczekiwania

ocenił(a) film na 4

nie będę się rozpisywał, nie potrzeba za wiele słów, żeby wyrazić to, co zobaczyłem. scenariusz jest tak dziurawy, tak głupi i tak naiwny, że ma się wrażenie, że jest pisany przez mało rozgarniętą małpę. dwayne johnson... nie wiem co on w tym filmie robił, ale na pewno nie grał. swoją drogą szkoda paru naprawdę dobrych aktorów do tego badziewia - a szczególnie caine'a i davis (która swoją drogą grała postać, w której już raczej zawsze będzie widziana - neurotycznej matki). głupia fabuła i sztywne aktorstwo to jeszcze mały pikuś przy najgorszym dubbingu jaki kiedykolwiek powstał - jest tak zły, że aż... no nie, nadal jest zły.
a teraz plusy, jednak ocena 4 musiała za coś być: efekty specjalne i fakt, że jednak cały film się w miarę przyjemnie oglądało - co w tym przypadku oznacza, że siedziałem na fotelu w kinie bez narastającego bólu zębów.
na koniec: komu ten film może się podobać? dzieciom poniżej lat 10. i chyba tylko im.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones