PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558413}

Podróż na Tajemniczą Wyspę

Journey 2: The Mysterious Island
6,2 49 924
oceny
6,2 10 1 49924
5,2 4
oceny krytyków
Podróż na Tajemniczą Wyspę
powrót do forum filmu Podróż na Tajemniczą Wyspę

Czy efekt 3D w filmie "Podróż na tajemniczą wyspę" jest niemal taki sam, jak podczas krótkich filmów dokumentalnych kręconych specjalnie na potrzeby IMAX? Waham się pomiędzy jakimś tam oceanem, a "Podróżą" i chciałbym uzyskać podobne wrażenie, jak podczas dawnych seansów (m.in. "Stacja kosmiczna", "Życie oceanów" itd.

Byłem na 3D w normalnym kinie i po wizycie w IMAX strasznie sie rozczarowałem, dlatego mam nadzieję, że ktoś mi pomoże

ocenił(a) film na 8
maczup

W IMAXIE w Krakowie byłem kilka razy (3xfilm + 1 program) film niczym ale to niczym nie różnią się od zwykłych 3d, za to program jak najbardziej - ale nie dlatego ze to I MAX ale dlatego że jest super dopieszczony. W dodatku w Naszych kinach okulary są wielorazowe poniszczone i psują efekt 3d - idź na wersję 2D mniej się zawiedziesz.
Powiem tak: IMAX=KINO3D 2xdroższe a że wszyscy pchają się do IMAXA na 3D to okulary są OKROPNE bardzo niszczą efekt. Program IMAXA puszczony w zwykłym kinie 3D byłby identyczny a 2x tańszy (+/- 10%)

sokoleokoo2

Właśnie w krakowskim IMAXIe okulary są fajne i wygodne, i przy wejściu dają chusteczki żeby je sobie wyczyścić ;)

Jeszcze 5-10 lat temu w krakowskim IMAXie efekty były powalające. Teraz są...normalne.

ocenił(a) film na 7
sokoleokoo2

Nie wiem do jakiego IMAX ktoś chodzi ale bilety 2xdroższe?? Bo w Katowicach cena to różnica paru złotych. A zwykłe kino 3D ma się do IMAX jak maluch do mercedesa. Chyba że ktoś ma problemy ze wzrokiem :)

ocenił(a) film na 8
Bell1972

Absolutnie się z tobą nie zgodzę w krk film/program 3d kosztuje ok 43 pln a zwykły 26-28 i o ile program jest ok to film jest lipą w dodatku stare zniszczone okulary itd. Pamiętam jak byłem na otwarciu w Stolicy z nowymi okularami i tam rzeczywiście było to coś, teraz mają już klientów gdzieś ;)

sokoleokoo2

W Katowicach różnica ceny między Cinema City a IMAX to 3 złote (Cinema City w tygodniu 23 złote, IMAX filmy IMAX 23zł, pozostałe filmy 3D 26zł)

sokoleokoo2

A tak przy okazji to oglądałem cennik biletów IMAX Kraków i najdroższy bilet kosztuje 29 zł, a nie 43 - to jest różnica duża

ocenił(a) film na 8
karolalien

"29 zł, a nie 43 - to jest różnica duża" taka była w 2011 we wrześniu - teraz nie wiem bo już tam nie chodzę - właśnie ze względu na fatalne traktowanie klientów. Po za tym miej świadomość że mówisz o śląsku i tam ludzi traktuje się należycie (zresztą sam jestem stamtąd) a krakus tylko sprzedaj i zapomnij - w dodatku jak byliśmy z panną na 11 leciu i bilety były po 11 PLN to dziady nawet nam nie chcieli okularów wymienić a po kłótni na sali w końcu mi wymienili - jak widzowi zaczęli się drzeć - w dodatku po wymianie połowa ludzi poszła i zamieniała ;) - takie moje małe zwycięstwo.

Czyli w/g mnie (imax + normalny film = normalny 3d, imax + program imax=2xlepiej ale dalej nie masz wrażenia że chcesz dotknąć ryby) - nie ma się co sprzeczać ;)

ocenił(a) film na 9
maczup

nie no coś ty ziomek, efekty są zajebiste ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones