PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108051}

Podróż na planetę prehistorycznych kobiet

Voyage to the Planet of Prehistoric Women
3,0 197
ocen
3,0 10 1 197
Podróż na planetę prehistorycznych kobiet
powrót do forum filmu Podróż na planetę prehistorycznych kobiet

Osobliwy filmik

użytkownik usunięty

Klimat miejscami, powiedziałbym, dość psychodeliczny i dziwnie to się ogląda. Jakby dziewczyny z okładki "Houses of the Holy" Zeppelinów podniosły się i pomaszerowały niosąc gumowego pterodaktyla, który był ich bogiem.

Produkcja mocno B klasowa, więc bestiariusz do śmiechu, niemniej wizual obcego świata (akuratnie planeta Wenus)ciekawy - skalne nieprzyjazne pustkowie, groźny ocean, rzadka zagadkowa roślinność. Na plus również robot John. Prawie tak fajny jak Robby z "Zakazanej Planety". Do niego należy interesujący finał - reżyserował Peter Bogdanovich i widać, że starł się nadać tej tandetce choć ociupinę ambicji.

Tylko dla koneserów takich staroci.

użytkownik usunięty

Poczytałem trochę i wychodzi, że filmik jest jeszcze bardziej osobliwy niż mi się zdawało. Bogdanovich nakręcił sceny z paniami i zmontował z materiałem z radzieckich produkcji ("Planeta Bur" i "Nebo zovyot"), tudzież amerykańskiego remake'u tej pierwszej. Cóż, chciałbym poznać owe klasyki rodem z ZSRR :)

Te i sporo innych filmów produkcji ZSRR (i Rosji sprzed 1917 roku) można znaleźć na rosyjskiej stronie

www.multiki.arjlover.net.

Strona pozwala na pobieranie bezpośrednie, przez sieć Bit Torrent lub przy pomocy programów typu eMule. Jedyny minus; filmy są tylko po rosyjsku, bez żadnych napisów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones