PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431409}

Podróż powrotna

Taking Chance
6,7 3 777
ocen
6,7 10 1 3777
Podróż powrotna
powrót do forum filmu Podróż powrotna

Takiego amerykanskiego gowna to dawno juz nie widzialem.Totalna porazka.Typowa amerykanska propaganda,jacy to oni nie sa biedni.Jesli ktos jest zakochany w ameryce to bedzie mu sie podobal.Dla mnie to totalna porazka.Film ponizej przecietnej,usnac mozna na nim.....

tiltomasz

Przykro czytać taka wypowiedź,nie rozumimy takich filmów bo nie mamy mentalności amerykańskiej,szacunek i honor to dla nas pół obce słowa i nie boje sie tego mówić bo wiem że to smutna prawda,wypowiedz wyzej pokazuje niestety niezrozumienie filmu i plycizne w myśleniu czego autorowi współczuje,film ku CHWALE żołnierza a nie dla widowiska,dokladnie wlasnie taki powinien być,skomentuj drogi kolego moja wypowiedz bo nawet jej nie przeczytam,Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Thompas

Pisz za siebie, miernoto.

ocenił(a) film na 6
Thompas

"film ku CHWALE żołnierza a nie dla widowiska" - dokładnie tak! Można się czepiać że film jest patetyczny, że przesadnie uderza w nutę patriotyzmu, ale koniec końców chodzi o uhonorowanie samej instytucji żołnierza. Mam wrażenie, że ludzie maja jeden podstawowy problem oddzielenia wojska od konkretnej misji. Akurat ten żołnierz zginął w Iraku a wiadomo, że Irak dla wielu = wojna o ropę. Stąd tyle niepochlebnych opinii.

tiltomasz

Ciekawostką jest że masz coś do powiedzenia tylko wtedy gdy film ci się nie spodobał.
A najczęściej użyte słowo w wypowiedziach to " gniot " Jakie ubogie słownictwo a jakie przemyślane...
Nie pozdrawiam!

tiltomasz

za przeproszeniem jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Film przedstawia honor, szacunek jakim ludzie obdarowują poległych żołnierzy. A to, że nie ma lania keczupem, latających rąk, nóg, czy głów, to nie oznacza, że film jest do bani. DNO reprezentuje twoja wypowiedź.

tiltomasz

@tiltomasz yhhh... brak slow!

EvilNicks

EvilNicks - waruj Gniocie !!!! Ja tutaj rządze !!!!

tiltomasz

haha..... gniota to ty masz w czaszce... synku :D (miernota to trafne okreslenie na ciebie)

EvilNicks

EvilNicks - Jestem gniotem i popaprańcem. Parówo zasrana:)

tiltomasz

chcesz sie zwierzyc to dam ci nr gg nie zasmiecaj forum ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
EvilNicks

Proponuję Ci nie tracić czasu dla trola Internetowego, którego jedynym zajęciem jest obrażanie wszystkiego wokół. Trzeba trzymać poziom.
Dla autora tego tematu - FOREVER ALONE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones