PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431409}

Podróż powrotna

Taking Chance
6,7 3 777
ocen
6,7 10 1 3777
Podróż powrotna
powrót do forum filmu Podróż powrotna

Swietny film!

ocenił(a) film na 8

Dla mnie był to film bardzo dobry. Jesli ktos daje ocene 5/10 i tłumaczy się tym ze film był nudny ale (co przeczytałem) "smieszny" to dla mnie taka osoba jest ...... To nie komedia aby się śmiać czy horror aby się bać. Jest to dramat opisujacy tragedię jaka dzieje się codzinnie i która spotyka rodziny niewinnych żołnierzy. Film wzruszający i dający do myślenia. Ode mnie BARDZO MOCNE 8/10

kowik4

Ja też uważam, że to dobre kino pokazujące ostatnią drogę starszego szeregowca amerykańskiej armii. Prawdziwe zdjęcia pokazane na końcu filmu dodatkowo podkreślają autentyczność opowieści. Film w żadnym wypadku nie jest nudny mimo że tematem jest "tylko" eskortowanie ciała poległego w Iraku do rodzinnej miejscowości. To ciekawy pomysł na pokazanie tego z jakim szacunkiem armia traktuje swoich żołnierzy. Zasłużony Złoty Glob dla Kevina Bacona, wraz z nim przeżywamy te emocje. Trochę za dużo jak dla mnie sentymentalnych momentów, w końcu ileż można płakać na filmie, ale nie wszyscy mamy ten sam poziom empatii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones