PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431409}

Podróż powrotna

Taking Chance
6,7 3 774
oceny
6,7 10 1 3774
Podróż powrotna
powrót do forum filmu Podróż powrotna

Czytając niektóre komentarze można naprawdę wpaść w depresję,że mieszkamy w takim kraju.większość osób traktuje ten film jak rozrywkę i rozpatruje go w takich właśnie kategoriach,a myślę że należy po prostu zwrócić uwagę na to czego dotyczy,czegoś co w Polsce jest nam zupełnie obce,mam na myśli szacunek do kraju.Film pokazuje to czego my możemy innym jedynie pozazdrościć.Warto obejrzeć i wyrobić sobie własne zdanie na temat rzeczywistości.

ocenił(a) film na 8
olgas1985

Zagdzam sie mam rodzine w Stanach i opowiadali mi o szacunku dla kraju
,flagi i żołnierzy poległych w walce. U nas w polsce można tylko pomarzyć o
czymś takim tam każdy jest dumny z tego że jest amerykaninem u nas tego nie
ma.

ocenił(a) film na 8
7bro

u nas 99% ludzi ma w dupie wlasny kraj... ja tez osobiscie nie czuje sie wcale zwiazany z Polska... mysle ze to przez rzad przez ktory mamy wiecej powodow do smiechu niz do dumy. a film swietny pozdrawiam

użytkownik usunięty
7bro

Pewnie dlatego Polska przetrwala zabory, rozbiory, wojny, rewolucje, powstania itd. Ale coz, takie miernoty jak Ty patriotyzm postrzegaja w ilosci flagi na metr kwadratowy, a nie to co tli sie w sercach.

7bro

Szkoda tylko, ze potem tego szacunku nie widac wsrod emerytowanych zolnierzy. Jest tylu, o ktorych kraj zapomnial, kiedy skonczyli sluzbe, tak samo jak zostali zapomnieni, kiedy utracili zdrowie. Nad tym trzeba troche podumac.
Film swietny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones