PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31171}
7,5 15 335
ocen
7,5 10 1 15335
7,7 7
ocen krytyków
Podróż za jeden uśmiech
powrót do forum filmu Podróż za jeden uśmiech

Świetny

ocenił(a) film na 8

Co ja bym dała, by przeżyć taką przygodę... :)

ocenił(a) film na 8
MsChocolate_2

wiele nie trzeba;)

ocenił(a) film na 8
Solitario

Teoretycznie nie. W praktyce... wyobraź sobie takie wakacje tyle że współcześnie. Nie wystarczy jeden uśmiech. :)

ocenił(a) film na 8
MsChocolate_2

Teraz też wystarczy:) Ja już tak całą Europę zjechałem:) Świetne przygody, a ten film właśnie mi o nich przypomina:D

MsChocolate_2

Jak jesteś śliczną,cycatą blondyną w mini,to wystarczy ci 1 uśmiech,żeby zrealizować takie marzenie :D.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Nie pocieszyłeś mnie. ;)

MsChocolate_2

Nie martw się,porządna dziewczyna z zasadami nie potrzebuje mieć tych wszystkich rzeczy żeby spełniać swoje marzenia.Wystarczy jej inteligencja,poczucie humoru i urok osobisty ;).

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Haha, niezłe wybrnięcie z sytuacji. ;)

MsChocolate_2

Nom,jakoś udało się wybronić cudem :P.

ocenił(a) film na 8
Solitario

Wyjść z plecakiem na wylotówkę

MsChocolate_2

Wiesz, nie te czasy, ludzie za komuny, byli wychowani inaczej, śmiem twierdzić, że lepiej, milsi, teraz mało kto podwozi i pełno psycholi, jeszcze więcej niż kiedyś i wszystko się pozmieniało, Polska, Europa, film był nakręcony we wspaniałych latach 70, z opowiadań rodziny wiem, że to były piękne czasy i to nie tylko w Polsce:)

Pawlovsky

Film bardzo mi się podobał, ale czasy są zawsze takie same. Za tzw komuny psycholi było albo tyle samo, albo nawet więcej. Sprawdź sobie listę seryjnych morderców/gwałcicieli - od razu widać, że wtedy to się dopiero działo. Tylko internetu nie było i nikt po prostu o tym nie wiedział.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Popieram w 100%!!!

MsChocolate_2

totalna ściema , jeśli chodzi o realia takiej podróży. Pytam się , gdzie oni spali??? gdzie oni jedli??? gdzie załatwiali swoje potrzeby fizjologiczne??? , totalna ściema , bajeczka nierealna , marzenia , a tak marzyć o takiej podróży za jeden uśmiech można , ale ni jak ma się ona do realnej podróży z Krakowa nad morze, pozdro

Bontone

Duduś, to Ty!??

ocenił(a) film na 8
cihyboj

You made my day ;)

ocenił(a) film na 8
Bontone

To tylko film:)

MsChocolate_2

I jak, udało się przez te 4 lata coś przeżyć? Czasami nic nie trzeba dawać - wystarczy wyjść z domu. Zapraszam na bloga zyjpokizyjesz.pl
Żyj, póki żyjesz

ocenił(a) film na 8
MsChocolate_2

Trzeba ruszyć w świat stopem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones