PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93561}

Podryw

Booty Call
5,3 1 146
ocen
5,3 10 1 1146
Podryw
powrót do forum filmu Podryw

Witam oglądałem wczoraj wieczorem jak weszła ostatnia reklama to odszedłem od tv i już nie zdążyłem wrócić.. może ktoś opisać końcówkę filmu?:) skończyłem w momencie gdy jeden z nich został odwieziony do sali po zabiegu nogi a drugi odbierał poród jak by ktoś opisał to dzięki:)

ocenił(a) film na 5
Buka_5

przez pomyłkę panu Foxx ucięli jajka.

ocenił(a) film na 9
Sztuczny_rarytas

spojler-----------------

---- nie obcięli mu jajek przecież, bo Nikki wparowała na salę operacyjną i wykrzyczała że nie ma wykupionego ubezpieczenia więc zaniechano operacji :-)

ocenił(a) film na 5
Tommy_DeVito

no chyba wiem bo oglądałam i wiem że mu ucięli...

ocenił(a) film na 6
Sztuczny_rarytas

Najlepiej to próbować wywołać zamieszanie głupimi tekstami.(SPOILER)Nikki wparowała na sale,krzyknęła że Rashon nie ma ubezpieczenia,a lekarz rzucił narzędzia i powiedział,że jedzie na golfa.Potem był krótka scena sexu(zresztą nieudanego)no i scena końcowa w której Rashon pokazuje wcześniej ogolone miejsca intymne swojemu kumplowi aby pokazać,że kocha Nikki.(SPOILER)Ogólnie najlepiej abyś sam spokojnie obejrzał.A co do samego filmu to przyzwoity.bez żadnych fajerwerków,ale z nudów na pewno można zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones