PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8739}

Podwójne uderzenie

Double Impact
6,4 14 385
ocen
6,4 10 1 14385
6,0 4
oceny krytyków
Podwójne uderzenie
powrót do forum filmu Podwójne uderzenie
ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

ma zdecydowanie za słabą średnią :P

AdamBayern01

powinien mieć bardzo dobry albo dobry

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

w każdym bądź razie powyżej 7,0 tak samo Nieuchwytny Cel i Uniwersalny Żołnierz.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

ale film zasługuję wg mnie na 10, Van Damme znakomicie zagrał podwójną rolę o dwóch zupełnie innych charakterach :) oraz jak w Krwawym Sporcie - znakomita role Bolo Younga jako czarny charakter :)

AdamBayern01

w krwawym sporcie niezbyt bolo się wykazał

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

według mnie dobrze zagrał czarny charakter ;)

AdamBayern01

moim zdaniem Lundgren zagrał czarny charakter dobrze w Uniwersalny Żołnierz.

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

no, to się zgadza - był wredny, przebiegły, twardy - masz całkowitą rację, co do tego :) Według mnie znakomicie czarny charakter zagrał Lance Herinksen w filmie Nieuchwytny Cel oraz Mickey Rourke w filmie Ryzykanci.

AdamBayern01

zgadzam się na pewno :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Tego faktu nie da się kwestionować ;-D

karoman4

Lepiej zgrał czarny charakter niż Van Damme w EX2 :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Oj i to o wiele lepiej, co nie znaczy, że JCVD w Ex2 źle odegrał bad guy'a. Ale tej roli psychola Dolpha , to raczej nic nie przebije.

karoman4

Racja - Van Damme zagrał super ale, roli Dolpha nikt nie przebiję :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Dolph w roli psychola - takie role są najlepsze w jego wykonaniu. A ciekawe jak w tym ''Stash House'' wypadnie. Mam to na lapku, ale jeszcze nie oglądałam. Gra niby złego, ale wątpię, żeby bawił się w psychola.

karoman4

ja też jeszcze nie oglądałem ale obejrzyj se "one in the chamber" tam dobrze wypadł :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

,,Podwójne uderzenie'' 10/10 bez żadnego ALE ;-D

ocenił(a) film na 10
karoman4

Heh no jasne :D Jeżeli chodzi o podwójną rolę to najlepszy film Van Damma!
Pozdrawiam całym sercem Kasię :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Ja również Cię pozdrawiam Adamie, coś się nie odzywasz ostatnio ;-D

A co do filmu, to tak wspaniały pod każdym względem. ,,Maksimum ryzyka'' też mi się podobał [10/10], ,,Krwawy sport'' miałam początkowo 9/10, ale po kolejnym obejrzeniu zmieniłam na 10/10. No i najlepszy, uwielbiany przeze mnie ,,Uniwersalny żołnierz 1'' z dwoma wspaniałymi nazwiskami i wykreowanymi przez nie postaciami, tak Van Damme i Lundgren ;-D Zresztą widać u mnie w ocenionych filmach ;-)

ocenił(a) film na 10
karoman4

Za granicą jestem, alep ostaram się odzywać co raz cześciej. Co do wyżej wymienionych przez Ciebie filmów, wszystkie również mi się bardzo podobały ;) Miały swój charakter i styl, zwłaszcza Krwawy Sport i Universalny Żołnierz.. Te filmy są nazwane klimatycznymi, dodał bym jeszcze Kickboxera, jeden z moich ulubionych. Pozdrawiam cię Serdecznie ;)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

,,Lwie serce'' też jest dobrym filmem i także ''Quest''. One były, ale i nadal są wspaniałe - bynajmniej dla mnie ;-)

ocenił(a) film na 10
karoman4

Lwie Serce i Quest to dobre filmy pod względem Sztuk Walki. Lecz pod względem aktorstwa Maksimum Ryzyka i Podwójne Uderzenie tutaj są najwyżej :)

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Kickboxer i Krwawy sport pod względem sztuk walk również ;-D

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

A wiesz co, mnie te oceny i średnie filmów nie ruszają. Wystarczy, że ja wiem, co jest dla mnie dobre do obejrzenia i to oglądam ;-)

AdamBayern01

2 października ten film wyszedł na Blu-Ray! To trzeba zobaczyć!

ocenił(a) film na 10
_ENKI_

Nawet nie wiedziałem, dzięki ;))

AdamBayern01

Ja się dowiedziałem dziś i jestem pozytywnie zaskoczony:-)

ocenił(a) film na 10
_ENKI_

Ja też ;) Zwykle te filmy na Blu-Ray są bardzo drogie - najtańszy to 50zł kosztuje film. :P

AdamBayern01

Niestety drogie... Ale Niezniszczalnych 2 chyba sobie sprawię. Za 49,90 w Media Expert widziałem:-)

prof_mateusz27

Film ma wszystko co powinien mieć prawdziwy film akcji Wybuchy, Pościgi, Strzelaniny, Nawalanki itp :)

prof_mateusz27

Film jest dobry, w wielu filmach aktorzy wystąpili razem. Kocham kino lat 80/90. Zobaczcie sobie spotkanie obu aktorów http://www.youtube.com/watch?v=GxPDbBv5PGA

akron

wiem wdziałem :)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Druga część tego filmu też miała/ma być? Van Damme wymienił filmy, w których razem grali i na końcu powiedział ,, and Double Impackt two ''

karoman4

JCVD bardzo by chciał żeby powstała nawet ma chyba scenariusz :) jakiś problem ?

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Jaki problem? Żadnego nie mam. Wręcz przeciwnie. Cieszę się, że będzie druga część ;-) Ale to pewnie nie jest pewne, co?

karoman4

no raczej tak http://www.filmweb.pl/news/Van+Damme+chce+sequela+%22Podw%C3%B3jnego+uderzenia%2 2-49589
a tu może nie na temat z 2009 ale ciekawe bo na 99% nie widziałaś :) http://www.filmweb.pl/news/Zdj%C4%99cie+Dolpha+Lundgrena+odstrasza+w%C5%82amywac zy-51051

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Wow! To o Dolphie to nie wiedziałam, ale ciekawe to wszystko ;-D

Co do Podwójnego uderzenia, to nie mam nic przeciw. Tak samo Krwawy sport. Chociaż istnieje obawa, że można zepsuć serię, ale takie ryzyko jest wliczone.

karoman4

żaden film nie zepsuje serii filmu mi jak się na przykład nie podoba jakaś część filmu to po prostu ją nie uznaję. Dla mnie Krwawy sport jest tylko jeden !

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Jak na razie jeden. Chociaż myślę, że kolejne części na pewno nie przebiją oryginałów. Taka opcja nie przejdzie.

karoman4

są też kolejne części ale ich nie uznaję, nic nie przebije klasyki nie ma takiej opcji

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

A ja wiem, że już są. Albo te kolejne części ,,Kickboxera'', których jeszcze nie widziałam. Widziałam tylko ten z Van Damme'm.

karoman4

bo to klasyki te z Van Damme a tamte to średniaki

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Dokładnie ;-)

ocenił(a) film na 10
prof_mateusz27

Ten film to klasyka kina akcji.

ocenił(a) film na 8
prof_mateusz27

Film ogień nie ma co, najlepsze czasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones