PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113134}

Podwójny problem Świętego

The Saint's Double Trouble
5,3 123
oceny
5,3 10 1 123

Podwójny problem Świętego
powrót do forum filmu Podwójny problem Świętego

1. Dlaczego jeden ze zbirów chciał zabić Anne zrzucając ją w samochodzie do wody skoro jego
szef kazał mu zawieść ją do hotelu, a potem nawet mówił, że Święty sam do nich wróci bo mają
w garści dziewczynę?
2. Dlaczego gdy szef ogłuszył Świętego w więzieniu nie zabrał mu diamentów?
Od razu mówię, że nie szukam na siłę dziur w scenariuszu - po prostu nie wiem co myśleć o
tych scenach. Być może przeoczyłem coś co je tłumaczy, być może to faktycznie błędy.
Co do samego filmu to był całkiem ciekawy i myślę, że nie zawiedzie tych którym podobały się
wcześniejsze przygody Simona Templara.

UNCLE_filmweb

1. Jeśli dobrze pamiętam to fałszywy Święty odszedł na moment od Anne gdzie rozmawiał z zawołanym przez siebie zbirem. Pewnie tam kazał mu zabić dziewczyne. Gdy wrócili do samochodu i każe mu odwieść ją do hotelu mrugają do siebie na znak że ten Hotel to ściema.
Natomiast jeśli chodzi o drugą część pytania to szef zbirów mówił iż Święty wróci do nich tą samą drogą co uciekł, gdy zorientuje się że dziewczyna nie przybyła na umówione spotkanie. Będzie myślał że jest tutaj.
2. Tej sceny za dobrze nie pamiętam. Ale w celi więziennej mieli chyba 5 minut widzenia, więc może nie zdąrzył ich zabrać, trzeba było się przebrać a chyba nadchodził strażnik. A może zwyczajnie nie myślał o diamentach tylko o ucieczce. To tylko moje domysły a może tak jak ty coś w tej scenie przeoczyłem.

ocenił(a) film na 4
UNCLE_filmweb

A te pytania to dowód na to, że film jest za bardzo zagmatwany, bo 'dwóch Świętych' to za dużo. W końcu sam nie wiedziałem czy Święty to ten dobry, czy ten zły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones