PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=598525}

Podwodna bestia

Super Shark
2,3 1 407
ocen
2,3 10 1 1407
Podwodna bestia
powrót do forum filmu Podwodna bestia

W filmie jest jedna ciekawa scena, w której jedna dziewczyna opowiada drugiej jakie to życie jest beznadziejne i jak to się jej nie chce żyć.
Ciekawe jest to że ta rozmowa zbiega się w czasie z atakiem gigantycznego rekina, który zaraz po zakończeniu monologu pożera bohaterkę.
Ta scena zbudziła mój umysł do refleksji, bardziej niż niejeden horror.
Gdy macie problem, nie chce wam się żyć to wyobraźcie sobie że przez okno do waszego pokoju na 20 piętrze wpada gigantyczny rekin i was pożera. No i teraz zastanówcie się czym są wasze problemy przy możliwości stanięcia oko w oko w obliczu takiej morskiej grozy.
Przesłanie jest takie:w życiu nie warto się niczym zamartwiać, bo nigdy nie wiadomo kiedy zaatakuje was jakieś gigantyczne zwierzę-typu.wąż, rekin, mantykora. Takie sytuacje zdarzają się w naszym świecie przecież wyjątkowo często...prawda?
Ja od obejrzenia tego filmu już się niczym nie przejmuję.
Polecam, takie dzieła nie powstydziłby się sam Werner Herzog.
Polecam

ocenił(a) film na 3
bjt2023

Warto wspomnieć jeszcze scenę w łodzi podwodnej, kiedy jeden z żołnierzy narzeka na brak wrażeń w pracy i opowiada, jak on to chce przeżyć coś ekscytującego, a pięć minut później, po zapierającej dech w piersiach walce, owa wspaniale animowana łódź zostaje "wybuchnięta" przez cud CGI w postaci ryczącego rekina. Morał: warto zastanowić się przed wypowiedzeniem jakiegoś życzenia, gdyż zawsze może się znaleźć zabójcza owca/świnka morska/rekinado/piszcząca pijawka/shitman/zmutowany chomik, który uciekł z laboratorium/amazing Bulk, czyli monstrum, przekraczające nawet wyobraźnię pracowników SyFy/Sci-Fi lub Asylum, a które sprawi, że nasze życie nigdy nie będzie takie samo.
Moje życie zmienił dwugłowy rekin z gumowymi zębami, pogromca plastykowych atoli i głupich studentów, którzy nie wiedzą co to sekstans :D

ocenił(a) film na 2
Mitsuchi26

Dwugłowy rekin odmienił także moje życie.

bjt2023

Komentarz ciekawszy od filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones