PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8743}
7,1 2 384
oceny
7,1 10 1 2384
Poetic Justice film o miłości
powrót do forum filmu Poetic Justice - film o miłości

MEGA

ocenił(a) film na 10

Film MEGA. Naprawdę warty obejrzenia, polecam zarówno fanom 2Packa[*] jak i płci żeńskiej gustującej w romansach:)

ocenił(a) film na 9
_damn

Film dobry. Świetnie pokazuje obraz pierwszej połowy lat 90'. Moim zdaniem najlepsza rola 2paca w której ewidentnie się odnalazł i zagrał dobrze. Filmy w którym kreują z niego gang - maniaka, robione są na siłę i nie pasuję w nich. Polecam wszystkim lubiących klimaty tamtych lat oraz proste historie z życia wzięte.

ocenił(a) film na 9
Jacol1986

Tupac po prostu był dobrym aktorem.
film według mnie jest bardzo dobry (chociaż nie przepadam za romansidłami lecz tu dostajemy coś więcej niż zwykły romans) a jak w tle zaczęło lecieć TLC to myślałem że popuszczę (oczywiście z radości bo uwielbiam ten zespół i mogę słuchać go bez przerwy tak samo jak 2paca)

ocenił(a) film na 9
thehesus

film pierwszy raz oglądałem ze 3 lata temu (takie sprostowanie do mojej wypowiedzi)

ocenił(a) film na 8
thehesus

Dobry film.Co tu dużo gadać.2Pac pokazał tu drugą strone osobowości w przeciwieństwie do Bishopa z Juice (można się też po części odnieść do jego osoby)

_damn

A mnie się nie podobał. Może dzień zły, ale jakoś tak po prostu nudził mnie. Ale nie był najgorszy i wiem,że komuś się może bardzo podobać. Może nie dostrzegam tego czegoś w nim? Nie wiem.

ocenił(a) film na 7
Indra_5

Hmm... Może nie jesteś wrażliwa. ;p

Troublesome

Jestem i to jak ! :)

ocenił(a) film na 7
Indra_5

W takim razie - ja też nie wiem. ;p

_damn

Rozumiem zatem, że kobiecie, która jest fanką 2Packa i nie gustuje za bardzo w romansach - nie polecasz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones