PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39495}
7,3 59 378
ocen
7,3 10 1 59378
6,9 15
ocen krytyków
Pogoda na jutro
powrót do forum filmu Pogoda na jutro

Świetny polski film

ocenił(a) film na 8

Dobry film z przesłaniem, obejrzałem dzisiaj przypadkowo na tvp 2 i to jest naprawdę bardzo dobre krajowe kino.

aimzor

Zgadza się, kiedyś go już widziałem ale nie cały i niewiele pamiętałem, po dzisiejszym seansie oceniam na 9/10. Zamiar, pomysł i wykonanie świetne.
nie może się nie podobać. :)

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

Bardzo dobrze ukazana utrata moralności ludzi w pogoni za kasą i sławą a także polityczne pozerstwo. Daje do myślenia, że nie tędy droga, świetna końcówka.

aimzor

W zakończeniu, żona Kozła wolała nie ryzykować kolejnej rewolucji w ich życiu, (dlatego się nie zatrzymała) w sumie żadna rewolucja nie była już potrzebna, wcześniej Kozioł wywrócił ich życie do góry nogami, ale wszystkim wyszło to na dobre. Ale najlepsze było to, jak Cichocki (Chyra) przeprowadzał dzieci przez ulicę. Szkoda, że w życiu nie ma tak sprawiedliwie.

ocenił(a) film na 8
Burmistrz

HEHE jakby w życiu tak było to 3/4 naszych polityków spotykalibyśmy na przejściu dla pieszych , Biedronce i innych KErfurach,

aimzor

Stawiam na to, że byłoby ich 99%. Nie znam uczciwego polityka, (ale też nie znam wszystkich, dlatego zostawiam 1% niepewności)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones