PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39495}
7,3 59 379
ocen
7,3 10 1 59379
6,9 15
ocen krytyków
Pogoda na jutro
powrót do forum filmu Pogoda na jutro

Jak dla mnie to rewelacja jak na polskie kino. Wcześniej nie miałem okazji obejrzeć tego filmu choć wiem, że leciał on już nie raz. Świetna gra Jerzego Sthura. Jak dla mnie to 9/10

mattyioy079

Film jest dobry, dlatego ode mnie dostanie 7.
Ale lepszymi polskimi dramatami są np. Symetria, Wesele, Dom zły.
Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 9
Kacper_1984

Kacper zgadzam się z tobą ,że Symetria ,Wesele są filmami lepszymi (Dom zły jeszcze nie miałem okazji zobaczyć więc nie mogę ocenić) ale jak na polskie kino to uważam ,że Pogoda na jutro jest świetnym filmem ...
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Kacper_1984

"Symetria", "Wesele" lepsze? No weźcie nie żartujcie tak nawet :P

"Pogodę..." wreszcie udało mi się obejrzeć w całości i bez mrugnięcia okiem dałam 8/10. Chociaż to jednak przygnębiający film...

ocenił(a) film na 9
mattyioy079

Zgadzam się. Najbardziej ujmujące według mnie były ostatnie sceny, kiedy okazało się, że ojciec
uratował życie rodzinie, którego jak sam mówił nie da się uratować. Córka zamiast rozbierać się na
oczach całego kraju, została prezenterką pogody i też była sławna, druga córka poznała kogoś kto
sprowadził ją na dobrą drogę, a żona i syn zajęli się ofiarowaną im kamienicą. Naprawdę
niesamowicie ujmujący film, radze obejrzeć kilka razy, za każdym razem zrozumiemy więcej z tego
filmu. Gorąco polecam. 9/10
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
jules

Zgadza się uratował, ale postać Kozioła wcale nie była idealna.Uratował porządek i ład moralny w rodzinie, ale gdyby nie "przedłużył joggingu" nic nie musiało by się popsuć, nie byłoby czego naprawiać. Popełnił w życiu dużo błędów i tylko w tak drastyczny sposób mógł je naprawić.

ocenił(a) film na 9
kamil1994

Popełnił dużo błędów, ale później przynajmniej starał się je naprawić...

kamil1994

jogging przedłużył gdyż uciekł przed represjami politycznymi

ocenił(a) film na 7
netis7

Dużo ludzi było wówczas uciśnianych, dobrze, że każdy nie uciekał :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones