PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39495}
7,3 59 379
ocen
7,3 10 1 59379
6,9 15
ocen krytyków
Pogoda na jutro
powrót do forum filmu Pogoda na jutro

Całkiem dobry Polski film

użytkownik usunięty

Mimo że Stuhr przez zakończenie przedstawił prawdę starą jak świat(przynajmniej dla mnie ;) ,że sytuacje które pozornie nas unieszczęśliwiają po dłuższym okresie czasu mogą wpłynąć na naszą korzyść. Wsumie film zrobił całkiem dobry mimo banalnego i mocno naciąganego happy endu (który i tak mnie sfazował)i momentami na siłę komediowego (strzelanie sobie w rękę, )klimatu daję mu 6,7/10 .

ocenił(a) film na 10

Film rzeczywiście wyróznia się wśród polskiej kinematografii. W czasach, gdy liczą się pieniądze, sława i seks, pojawia się człowiek wierzący w miłość bliźniego. Niezwykła wartość filmu tkwi w jego przesłaniu, które jest niezwykle optymistyczne. Może i jest to typowy happy end, jednak powoduje pojawienie się nie wymuszonego uśmiechu na twarzy. Po oglądnieciu filmu warto pomyśleć nad wydaje się balanymi zasadami moralności. Warto być dobrym człowiekiem, dobro sie opłaca, na co dowodem jest Pan Józef Kozioł:)

ocenił(a) film na 8

dlaczego główny bohater przyłącza się do Krysznowców? nie mam zielonego pojęcia co autor miał na mysli, mogę jedynie przypuszczac(błędnie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones