PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512263}

Pogorzelisko

Incendies
8,1 52 983
oceny
8,1 10 1 52983
8,1 29
ocen krytyków
Pogorzelisko
powrót do forum filmu Pogorzelisko

Wstrząs. Niemoc. Bezsilność. To jedyne, co pozostało we mnie, po trzecim obejrzeniu tego filmu.
Za każdym razem uderza z tą samą siłą. Sam film jest wybitny. Jednak historia, którą opowiada,
jest po prostu... "zbyt naga". Kolejne sceny coraz mocniej obezwładniają widza. Od muzyki na
początku, po napisy końcowe.. Kiedy ktoś mówi "film", pierwszym o jakim myślę, jest właśnie
"Pogorzelisko".

ocenił(a) film na 10
kamila_emerald

Zgadzam się w 100%, oby się ukazywało jak najwięcej tak dobrych filmów!

ocenił(a) film na 10
kamila_emerald

własnie obejrzalem, po prostu niesamowity, mam ocenione ponad 800 filmow i to jest moja druga dyszka. po prostu perfekcyjny, niesamowicie poruszajacy. musze sie jeszcze przespac z tym co obejrzalem i moze bede mogl z siebie wydusic wiecej :)

ocenił(a) film na 10
DrParanoja

jednak nie wydusze duzo wiecej. dwie sceny w tym filmie kompletnie rozlozyly mnie na lopatki, SPOJLER! scena gdy porwali autokar i ona chciala uratowac dziecko, jako swoja corke. a druga to rozmowa z bratem, ktory zalamany mowil "przeciez 1 + 1 musi sie rownac 2", perfekcyjne

DrParanoja

A zwłaszcza reakcja siostry, kiedy... zrozumiała. Być może najbardziej wiarygodne i przerażające westchnienie, jakie kiedykolwiek nakręcono.

ocenił(a) film na 10
kamila_emerald

W pełni się zgadzam. Film przez duże F ! Wgniata w fotel, w którym siedzi się jeszcze długo po napisach końcowych..

ocenił(a) film na 9
kamila_emerald

Dobra wypowiedź. I dobra recenzja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones