PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 373
oceny
6,6 10 1 62373
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

ALE KWAS

ocenił(a) film na 3

Jestem osobą z niezwykle tolerancyjnym gustem,ale ten film był po prostu kwaśny!!!Byłam w kinie i po prostu sie uśmiałam!!! To jest istna komedia!!Najlepsze było hasło "łan miljon many" powtarzany przez porywacza:)albo telefonistka.. po prostu śmiałam się do rozpuku. Niekończący się tlen, węże,pożar, a koleś wciąż żył. Coś niebywałego.3/10

użytkownik usunięty
Alecia

Może dobrą wentylację miała ta trumna ;) Poza kwestią powietrza i "pożaru" film jest dobry. Ciężki bardzo, ale dobry. W kinie bym nie wysiedział (dziwię się, że trafił do kin, jak dla mnie nadaje się od razu na dvd)

ocenił(a) film na 7

Nie byłam zbytnio przekonana do tego filmu, ale okazało się, że jest naprawdę dobry.
Według mnie zaskakujące zakończenie! Nie wiedziałam , że można nakręcić dobry film , którego akcja rozwija się w wyłącznie jednym miejscu - trumnie.

ocenił(a) film na 1
medina

ten film to totalne nieporozumienie. nie dziwię się tym którzy wyszli z kina...

medina

jak to "zaskakujące zakończenie" ? koleś był pogrzebany w trumnie gdzieś na pustyni ..

ocenił(a) film na 7
Ivvan

Ale byłam pewna, że juz do niego dotarli kiedy rozmawiał z nimi przez telefon ;)

medina

ja też ale tylko przez ten jeden moment ;p ale chyba każdemu było wiadome od początku filmu że mu się nie uda ;)

ocenił(a) film na 10
Alecia

Przepraszam, bo nie rozumiem - uśmiałaś się na TAKIM filmie?!
Człowiek umiera, walczy o życie, płacze, a Ty się ŚMIEJESZ?!
Dobrze, były niedociągnięcia, ale gdyby ich nie było to filmu też by nie było!
Ja szczerze mówiąc nie spodziewałam się że ten film będzie tak dobry i wstrząsający zarazem.
Końcowa scena tak mną wstrząsnęła, płakałam jak jeszcze na żadnym filmie.
Jak czytam, że ktoś się śmiał na tym filmie to aż mi niedobrze, zero wrażliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones