PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 373
oceny
6,6 10 1 62373
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Dobry

ocenił(a) film na 6

Na początku przed oglądnięciem pomyślałem sobie, co może być ciekawego w filmie, w którym koleś siedzi w "trumnie"/skrzyni zakopany pod ziemią, pomyślałem, że może prze jakiś czas będzie zakopany, a potem wydostanie się i będzie musiał odkryć dlaczego został zakopany, ale tak nie było. Film na początku mnie trochę przynudził, ale z czasem stwierdziłęm, że jest dobry, no a końcóka wynagradza wszystko, świetne zakończenie... śmierć.

ocenił(a) film na 7
Marieka

Ty widzisz co napisales ?? ostatnie 3 slowa mnie doslownie zmiazdzyly :O pozdro

ocenił(a) film na 6
planetanm

Wiem dokładnie co napisałem, w dobie filmów, które kończą się w duuużej większości "happy endem" już mnie to przynudza, gdy kolejny raz wiadomo jak się skończy film, tu znowu się tego spodziewałem, dlatego tak dla mnie mile widziane są filmy, które kończą się źle, jest to takie dramatyczne, dotykające, alternatywne, dlatego ten film tymbardziej wstrząsa... mam dosyć cukierkowych "happy endów".

ocenił(a) film na 8
Marieka

Zakończenie było naprawdę wstrząsające. Co do filmu to pomimo kilku drobnych nielogiczności jest naprawdę świetny.Bardzo trzyma w napięciu.Ponadto bardzo podobał mi się motyw tego w jak bardzo zbiurokratyzowanym świecie żyjemy (a przynajmniej Amerykanie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones