PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 371
ocen
6,6 10 1 62371
6,4 16
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany

Naprawde warto

ocenił(a) film na 5

jak dla mnie film jest świetny trzyma w napięciu do ostatniej sekundy i chyba właśnie o to
w tym chodzi świetna zabawa kamerą bardzo dobra rola głównego bohatera i fabuła
polecam jak dla mnie 8/10

ocenił(a) film na 9
lumunus

Dla mnie też świetny, popieram twoje słowa - odemnie 9/10! :)

lumunus

mi również się podobał filmik, dodatkowo ma zaskakujące zakończenie 9/10 !

ocenił(a) film na 8
lumunus

zgadzam sie myslalam ze ten film to bedzie dno ze bedzie przez caly czas krzyczec i lezec a film super i koniec byl tez super
SPOILER

ze wraca do rodzinki i happy end ogolnie to trzyma w napieciu polecam :)

ocenił(a) film na 4
NFGirls9983

Boze co za klamstwa pleciecie. Film nudny , bo co moze byc ciekawego z kolesiem lezacym w trumnie. Oprocz pomyslowo pokazanego watku (rozmowy uwiezionego kolesia w trunmnie z roznymi osobami przez fona) wszechobecnej biurokracji z jaka idzie sie nam spotykac na naszej planecie tak naprawde zaden to thriller tylko raczej jedynie dramat. Ocena 4/10 A jesli napisalem dramat no to dopowiedzcie sobie jaki jest koniec tej produkcji. Zreszta moga byc tylko dwa konce albo przezyje albo nie. Patrzac realistycznie sami juz sobie odpowiedzieliscie na to pytanie. Rownie dobrze ten film moglby zostac normalnie pokazany czyli ze koles jest uwieziony w magazynie czy nawet w pokoju obok. Efekt by byl ten sam.

ocenił(a) film na 4
arielos

Bez kitu kolesia wlozyli do trumny i co? Widz ma sie tym jarac ? No prosze was... Kolejny film o porowaniu tylko ze dziejay sie pod ziemia i wiejacy nuda. Wolalbym jakby normalnie kolesia porwali zadali okupu. Akcja by sie opierala na jego odbiciu (wiem ze to oklepane ale wole to niz jakas trumne ktora wykorzystana jest jedynie do nabicia ludzi w balona i jako dodatek do glownego tematu jakim jest biurokracja).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones