PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=531431}

Pogrzebany

Buried
6,6 62 327
ocen
6,6 10 1 62327
6,3 15
ocen krytyków
Pogrzebany
powrót do forum filmu Pogrzebany
ocenił(a) film na 6
klaudia058

dla zabicia czasu wystarczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
klaudia058

Jak najbardziej warto. Świetna rola Raynoldsa i wcale nie nudzi pomimo, że wszystko się dzieje w jednej skrzyni.

ocenił(a) film na 8
adas_demolka

Mam pytanie. Skąd miał numer koleś z firmy (ten który nagrywał rozmowę), przecież numer był zastrzeżony i dopiero później główny aktor go odkrył?

ocenił(a) film na 9
liver87

Najpierw odkrył numer, a potem zadzwonił ten koleś... Być może "współpracował" z porywaczem...

klaudia058

No nie za bardzo. Męczący i beznadziejnie dołujący.

Milli1982

Chyba Ty widać nie rozumiesz takich filmów

Aiva1993

Ty chyba nie rozumiesz prawa do odmiennej oceny filmów.

Milli1982

Napisać, że film mnie nie zainteresował bądź nie lubię takich filmów jest ok ale wypisywanie farmazonów że beznadziejny i dołujące to już przegięcie więc weź się opanuj

Aiva1993

Naucz się czytać ze zrozumieniem trolu.

ocenił(a) film na 7
Milli1982

meczący i dołujący - racja
ale ma też swoje przesłanie i wyciąga z widza emocje, dosłownie wciągając do trumny na te 1,5h
uważam, że brak happy endu też ma swoje plusy, w końcu ile można tych pięknie nagranych, niemal identycznych filmów, których zakończenie znasz od początku?
Jest to jeden z tych filmów, które na długo pozostały w mojej pamięci. A w moim przypadku to naprawdę wyczyn...

Suzen

Super, po prostu super :/ Czemu spojlerujesz zakończenie? Zamierzałam właśnie oglądać, a teraz to już bez sensu...

ocenił(a) film na 7
m_a_c_88

O! masz rację, przepraszam :/ Zapomniałam napisać, że spoiler. Niestety nie da się edytować :(

Suzen

Ok, w porządku, już przebolałam

klaudia058

Warto :)

ocenił(a) film na 3
klaudia058

Absolutnie nie

ocenił(a) film na 7
klaudia058

dobry film dziś oglądnąłem go po raz drugi :D

ocenił(a) film na 7
klaudia058

WARTO można się wczuć niesamowicie

ocenił(a) film na 7
klaudia058

Warty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones